niin epälooginen juttu tuon sonyn näppis.Ei millään kirveellä saa vanhoja soittoja veke. Poista toimintoa ei ole, jos on niin tulee takaisin, viitun paska vehe.
Miks viitussa on
vitiun paska
1
209
Vastaukset
- newuseri
yhden kokonaisen päivän kokemuksella opastan.
Tämä tyhjää koko soittohistorian.... en tiedä onko siis lokissa erikseen soitetut, vastatut ja vastaamattomat, mutta ainakin....
1. Paina työpöydällä luurin kuvaa, saat näkymään numeonäppäimisön.
2. paina näytön alaosassa vihreän luurinäppäimen oikealla puolella olevaa "näppäintä" jossa on kuvattuna joku kolmen viivan torni.
siitä aukeaa valinta, näkymä, jossa saa valita joko piilota tai tyhjenä loki
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m3345708- 765189
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484256- 523901
- 453567
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1523318Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv943123Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky272860- 432249
- 492175