https://www.hobbyhall.fi/web/store/tarjoukset/elektroniikka/tietokoneet-tallennus-tulostus-kamerat/xf1-nahkalaukku-musta?
hinta 250w,,
mitä mieltä, onko hyvä tarjous
mltö mieltä
6
153
Vastaukset
Onhan tuo aika kova. Verkkokauppa.com:ssa 449 ilman laukkua.
- sjjfa
Poistotuotteissa näkyy tällaisia alennuksia, kun viimeisistä kipaleista tahdotaan eroon.
Rajalalla 299, Stockalla 239...
Verkkokaupalla ei ole yhtään kipaletta varastossa, niin ei ole tarvetta laskea hintaakaan. Jos joku haluaa vielä maksaa tuon 449, niin maahantuojalta saanee vielä parissa päivässä halutun määrän.Stockmannilta ei saa laukkua mukaan ja ainakin verkkokaupan puolella oli vain punaisena. Valmistaja oma laukku on aina 11 euron väärti. Se antaa optimaalisen suojan minimillä lisällä kokoon.
- Ei paha!
okaro kirjoitti:
Stockmannilta ei saa laukkua mukaan ja ainakin verkkokaupan puolella oli vain punaisena. Valmistaja oma laukku on aina 11 euron väärti. Se antaa optimaalisen suojan minimillä lisällä kokoon.
Stockmann-konserniahan se on Hobby Hall'kin!
Hobby Hall on yleensä kallis kuin fan. En ole ikinä mieltänyt HH:ia miksikään potentiaaliseksi kameranostopaikaksi. On ehkä ammoisina aikoina onnistunut luomaan ihmisille mielikuvan halvasta postimyyntifirmasta ja yrittää ratsastaa tuon mielikuvan varassa. Olisi ihan metkaa tietää, millaisten sukankuluttajien rahojen varassa tuollainen lafka tänään pyörii.
Sitä yllättävämpää, että talosta löytyy välistä noinkin kilpailukykyisiä tarjouksia!
- Ei paha!
Tuo kamera vaikuttaa ”paperilla” varsin kilpailukykyiseltä ja hintakin sopivalta. Kenno on kookas tuonkokoiseen kameraan, objektiivi on valovoimainen ja kuvanlaatua on kehuttu.
Fujifilmin tekeleet eivät ole ylipäänsäkään millään muotoa väheksyttäviä, vaikka merkki ei meillä myyntitilastojen kärjessä keikukaan.
Omakohtaista kokemusta minulla ei valitettavasti ole, joten olen toisen käden tietojen varassa. - mltö250w kuten bokeh
mltö 250w
efektit kuten "bokeh"
Tökerösti suomennettu mainos kuin Nikoneilla, mutta kamera on hyvä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1758517KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4557727Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei763900Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521633786Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1223105Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään702967Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv442091- 1262086
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231913Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211891