Six packin kyselijöille tietoa.

No koska ne vatsalihakset sitten alkavat näkyä treenin jälkeen? Ehdinkö kesäksi rantakuntoon? Kuukauden - kahden kuukauden päästä kovan treenin aloittamisesta:

www.voice.fi/terveysjahyvinvointi/kuinka-pian-lihasten-pitaisi-alkaa-nakya-tiedatko/23/57730
174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Riippuu rasvan määrästä. Jos siinä päällä on rasvaa jonkun verran, ei niitä treenaamalla näkyviksi saa, vaan pitää polttaa rasvaa, mikä taas tapahtuu oikeanlaisella ruokavaliolla ja aerobisella iikunnalla, kuten juoksulla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietoa asiasta kirjoitti:

No koska ne vatsalihakset sitten alkavat näkyä treenin jälkeen? Ehdinkö kesäksi rantakuntoon? Kuukauden - kahden kuukauden päästä kovan treenin aloittamisesta:

www.voice.fi/terveysjahyvinvointi/kuinka-pian-lihasten-pitaisi-alkaa-nakya-tiedatko/23/57730

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu