Ongelma!!!!!!!!!!!

Menin nyt ostaan sitt sellasen asus usb-bt211 bluetooth tikun. Aattelin koitaa sitä tabletissani, mutta ei pelannu. Tarkoituksena oli saaha bluetooth tablettin ,koska siin ei ollu sellasta. Android on 4.2.1. Tabletti: Lenovo ideatab A1000L. Kiitos vastanneille etukäteen.
6112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • Ei ainakaan asetuksissa ole.

    Äänestä


Onko sinulla siis olemassa usb adapteri tuohon tablettiin? Siinähän ei ole normaalia usb paikkaa.

Äänestä
  • on ihan verkkokauppa.com ostettu micro-usb otg kaapeli.

    Äänestä

  • tabletti riippuvaine kirjoitti:

    on ihan verkkokauppa.com ostettu micro-usb otg kaapeli.

    Kaapeli ja tikku on eri asia.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Tabletti riipuvainen kirjoitti:

Menin nyt ostaan sitt sellasen asus usb-bt211 bluetooth tikun. Aattelin koitaa sitä tabletissani, mutta ei pelannu. Tarkoituksena oli saaha bluetooth tablettin ,koska siin ei ollu sellasta. Android on 4.2.1. Tabletti: Lenovo ideatab A1000L. Kiitos vastanneille etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu