koirahoitolat

Olemme lähdössä viikoksi lomamatkalle, ja kahdelle koirallemme pitäisi löytää hyvä ja luotettava hoitopaikka, ja mielellään pääkaupunkiseudun tienoilta. Onko teillä kokemusta,ja vinkkejä???
4288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kerro Lisää. Minkä rotuisia? Tuleeko toimeen muiden koirien kanssa? Millon tarvitset koirille hoitoa? Voisin mahdollisesti olla avuksi!

Äänestä
  • Koirat on parsoneita,vanhempi 3 v.ja nuorempi on vajaan vuoden. Tulevat hyvin toimeen muiden koirien kanssa,myös lasten. Ajankohta on jouluna.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


tiipe kirjoitti:

Olemme lähdössä viikoksi lomamatkalle, ja kahdelle koirallemme pitäisi löytää hyvä ja luotettava hoitopaikka, ja mielellään pääkaupunkiseudun tienoilta. Onko teillä kokemusta,ja vinkkejä???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu