antonio florez

vai mikä sen haaviston puolison nimi ny onkin, niin iltalehtien sivut jo hehkuttivat "pojan" kotiinpaluusta.

Tais käydä jälleen kerran niin, että "routa porsaan kotiin tuo". Pekkana antaisin tuolle sählärille kunnon läksytyksen muuallakin kuin makkarissa.
1198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oih, tuo tumma mies... Miuu himottais ny olla hänen imettävänään, samalla ku Gay-Pecca piiskais meit molempii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei hyvä ollenkaan kirjoitti:

vai mikä sen haaviston puolison nimi ny onkin, niin iltalehtien sivut jo hehkuttivat "pojan" kotiinpaluusta.

Tais käydä jälleen kerran niin, että "routa porsaan kotiin tuo". Pekkana antaisin tuolle sählärille kunnon läksytyksen muuallakin kuin makkarissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu