suolistossa on ilmennyt virus, joka korruptoi useiden käyttäjien mainetta ja vapaata tahtoa. tämä virus käyttää muiden rekisteröityneiden ja rekisteröimättömien käyttäjien nimimerkkejä ja siten aiheuttaa suolistossa hämmennystä. kyseinen virus ei ole vakavaa tyyppiä, mutta ellei sitä huuhdota pois nopeasti, se leviää ja muuttuu vakavammaksi ja vielä vähemmän halutuksi. kyseinen virus ei ilmeisesti ymmärrä, että se mitä hän tekee, ei vaikuta positiivisesti mihinkään muuhun kuin minun äidinkielen osaamiseeni (koska kirjoitin tämän tektin kyseisen viruksen takia)
rakkaat suoliston käyttäjät
fluttershy<3
2475
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Mie oletan, et sie oot tietonen siitä, kuinka aloitukses mahollisesti ruokkii sitä.
olen tietoinen, mutta toivon että tämä 'virus' paljastaisi oikean nickinsä jos sillä sellainen on.
Julmuri
Olen edelleen sitä mieltä, että lahjaton trolli on harmiton.
Niin kauan kuin trollit ovat niin auttamattoman surkeita kirjoittajia ja mielikuvituksettomia vittuilijoita, ei ole mitään syytä kiinnittää juurikaan huomiota.
En minäkään itikoista pidä, mutten silti viitsi lähteä yhtä sellaista hirvikiväärillä jahtaamaan. Siinähän inisee.
Minä myönnän se olin minä...
Korppi, im your father ja nyt olen erittäin pettynyt sinuun
Hyvä että selvisi. Olen jo toista viikkoa kakkaillut housuuni paniikissa!
Kyllä te tajuutte onks se oikeesti minä, en jaksa enää sanoo kaikkeen et ei oo minä
Feikki!
Mun on kyllä pakko tarkastaa lääkitys koska minä en ole minä!
Oli niin villiä kyytiä Rainbow Dashin kanssa että vieläkin pökerryttää! Ehkä bronyna oleminen ei ole hyväksi.
Hauskaa.
Siteeraan Rauski-setää: *kröhöm* ''Niin vitun läski äijä'', ''Kaverillahan on pieni muna'' ja ''päätön homopää''. Nuo olivat siis täällä oleilevalle röllille tarkoitettuja
Oot Rauski "setäs" kanssa vaan kaks vuotta myöhässä. KÄSIII sinua auttakoon Nefarion!! Yolopukki ei anna sulle lahjoja
(uh Rauski nyt ja aina xD)
Jäit kiinni :D rainbowdash on yhdyssana ja jokainen brony kyllä tietää sen :D
Hei kaikki kyl tajus jo et se ei oo oikee mä :D
Moikka Fluttershy
Ei voi koska siinä ei voi käyttää < merkkiä
KÄSIIII AUTTAA ERNU >:3
Kumpi mielummin, kaikki käyttävät Fluttermikälie nimimerkkiä vai luovut
Fluttershy
luovuin siitä < merkistä :(
Ja kolme t-kirjainta ._.
se kahen teen versio oli jo varattu joten...