Minulla on viisi vuotta vanha kortsu lompakossa

Jokohan se pitäis vaihtaa uuteen?

Naisia ei ole näkynyt meilläpäin.
2188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Näin kerran yhdessä museossa aatamin vanhan kortsun ja eevan e-pillereitä.
-Nyt tuedän miksi hänellä oli vain kaksi poikaa

Äänestä

mateen nahasta saa hyvän kortsun, kun vetäsee siltä nahan tuppeen
tietysti kaikilla pojilla ei ola mahdollisuutta sen käyttöön, kun se on aika
iso, minulle se on sopiva ja ne evät antavat lisävibraa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tohmajärven Tommi kirjoitti:

Jokohan se pitäis vaihtaa uuteen?

Naisia ei ole näkynyt meilläpäin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu