Kissani kuoli viime lauantaina ja minua surettaa todella paljon. Ei järjestetty kissalleni hautajaisia, mutta minä ja vanhempani keksivät että voisimme syödä kissan. No nyt minulla on sitten vatsakipuja :/
Mitä tehdä!
HeKeKee
1355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Mitä hemmettiä?? xD
Jep. Luulee vissiinkin sinua kiinalaiseksi.
Nii hau!
Tässä tulee hirmuinen rölli, on mulla koneella tölli. Ja siellä mä kirjoittelen,ja sieltä mä härnäilen.
Mä suolessa trollailen ja toisille vain vittuilen. Ja se on vasta mukavaa, kun kaikkia vituttaa!
En ole minä mikään koulukiusaaja,on netissä vain kiva vittuilla. Ja sillä mä ylpeilen ja kaikkia trollailen.
Hei tilipitappi tilipitappi tilipitappi tilipitappi tilipitappi tilipitappi taa!
*Suunnilleen yhtä älykästä!
Ei, älykkäämpää.
Mitä vittua ?!!! xDD
*päiväni pelastus... naurua*
Voi katti parkaa (; onneks sil on vielä kahdeksan elämää jäljellä... Varo VitunPASKA se saattaa laatia kostoa. . .
ErNuGirl4ever ku mennään treffeille niin tarjoon sulle kissaa käyks? :D
Totta kai käy!! Mä mitään muuta oo olettanukkaan ((;
Mut mitäs sitte ku treffien jälkeen kissalla on enään 7 elämää..?
~ErNuGirl4ever
(seriously keksiny parempaa nickii aikoinani?? arg)
ernu oot oikeesti yks noloimmista tyypeistä täällä
Onneks toi puhuu eri lailla ku mä : D
Siili on poissa ja kissa tanssii pöydällä. Eikun helvetti siellä se siili taas vaaniikin! Kuoliko kissanne kenties salaperäisesti jonkun raatelemana? Entä löytyikö lähistöltä viattoman näköinen siili?
No on täällä sellaista outoa tuhinaa ollut... siilejä???!?
Jollain taitaa olla hauskaa, kun kirjoittelee toisten nimimerkeillä. (..köh...köh..) Ja tuo ei kuitenkaan ollut minä. ;)
Meijjän kissa kaivo mun hamsterin haudan auki ja toi hamsterin ulkoportaille.
Ei muuten naurattanu sillon.