Minkälainen autotalli nostaa eniten ok-talon hintaa? Onko se erillinen kahden auton talli kauko-ohjattavilla liukuovilla vai minkälainen?
Kassulla on yleensä talleja vain joka kymmenettä asuntoa kohden ja niissä talleissa ei saa tehdä mitään muuta kuin säilyttää autoa.
Kassulla on yleensä talleja vain joka kymmenettä asuntoa kohden ja niissä talleissa ei saa tehdä mitään muuta kuin säilyttää autoa.
Vastaukset 7
Vanhimmat
"Minkälainen autotalli nostaa eniten ok-talon hintaa"
helppo vastata....
tietenkin sellainen jonka ostajana on veli venäläinen ei tarvii olla koko pressutalli ja aidat ympärillä niin veli venäläinen on maksanut vastaavista tapauksista uskomattomia hintoja,maa siis pitää kuulua kauppaa.
Joko älysit edes tämän verran,helppoa kun tietää ettei noista suomi poika maksaa talleista, mutta jo pelkkä pressutalli kelpaa siis veli venäläiselle.
Oletko koskaan käynyt venäläisen omistamassa talossa?siis suomessa .
Minä olen ja useissa ,niinpä tiedän koko kuvion mistä kirjoitan,venäläinen ei ole kiinostunut autotalleista,se pitää auton pihalla.
Se on sellainen sininen ja pyöreä.
Mutta Homppeli-loordihan on toisessakin ketjussa kysellyt samaa ja kehunut kuinka makaa tallissaan homppelihommissaan, onkohan pipipäällä dementia..
Tässä ketjussa keskusteltiin ok-talojen autotalleista.
Kommuuni-keijoille on omat ketjut, kassulle siitä, hus!
Terve loordi eli Herttua ym ym, kipeä olet, hus, hus, kellokoskelle mars...
On tainnut taas olla railakas viikonloppu kassulla, päihteitä on tullut otettua runsaasti, jotta on tullut uni simmuun naapurien ördäystä kuunnellessa.
Naistakin kävit paikallisesta juottolasta etsimässä, mutta asumismuotosi kuultuaan ei edes kalustoon kuuluva jokinorsu suostunut läävääsi lähtemään.
Ei ole helppoa kassulaisella, ei.
Toista on meillä asiansa hyvin hoitaneilla ok-asukkailla.
Kyllähän tämä työtä vaatii, mutta kyllä kanaattaa.
Kassulainen vaan on liian saamaton ja laiska ok-taloon, pienetkin asiat pitää muiden kassukkaan puolesta hoitaa.
Reppanoita ovat.