Barcelona

Onko millainen kaupunki ?:) lähtisin mieheni ja kahden nuoren tytön kanssa.? Jamonko kellään kokemuksia lugaris sea the home concept - apartments hotellista onko lähellä keskustaa ja hyvää rantaa ?
2231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tyypillinen eurooppalainen kaupunki ja netissä on paljon tietoa. Kannattaa mennä vasta huhtikuussa jos sitä miettii. Tuo hotelli selviää myös netistä.

Äänestä

Ei ole mitään tietoa. En osaa yhtään sanoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


matkailija4 kirjoitti:

Onko millainen kaupunki ?:) lähtisin mieheni ja kahden nuoren tytön kanssa.? Jamonko kellään kokemuksia lugaris sea the home concept - apartments hotellista onko lähellä keskustaa ja hyvää rantaa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu