mitäs kuuluu? mites hyvin levinny aidsi? tulluks hyvin mustaa munaa? matkustajia tunisiaa lähdössä?
Kerro täällä tai
[email protected]
Mitä kuuluu?
musu7
2
327
Vastaukset
- MieMiesMies
Kerro sä valkosen ja mustan munan eroista. Sulla ilmeisesti on kokemusta paljonkin molemmista! Millasesta munasta sait aidsin!
- vaatikaakumi
käyttäkää kumia ja tuokaa ne suomesta.On muitakin sukupuolitauteja kuin aids.Kokemuksesta voin sanoa ettei kannata paikallisilla kumeillä panna.
Rikkihän se meni ja tppuri tuli heti.No onneksi ei muuta 4 päivän lääkekuuri ja se on siinä.Sukupuolitauti on vaan aika nolo juttu siis muistakaa kumit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2762063Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki131808Mistä löytää kadonnut motivaatio?
Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että1191344- 1361289
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?1361206- 83817
- 174806
Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...
Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä176769Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri
Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala426700- 52592