Frendialennus Valmennuskeskus!

abi2014abi

Hei!

Oon ilmoittautumassa keväällä alkavalle valmennuskeskuksen valmennuskurssille ja olisi kiva saada porukka kasaan että saatais frendiale:) Jos olet kiinnostunut laita s.postia: [email protected] 8.2.2014 mennessä!
Lisätietoja:
"Mikäli olet ilmoittautumassa kaverisi kanssa valmennuskurssille tai tilaamassa etä- / itseopiskelumateriaalia, kannattaa se tehdä mahdollisimman isolla porukkalla. Ilmoittautuessasi kaverisi kanssa saatte molemmat alennusta 5 %. Kolmen porukka saa alennusta 10 % ja neljän tai useamman porukka 15 %! Muista kirjoittaa kaveriesi nimet ilmoittautumisesi yhteydessä lisätietoihin. Frendialennus ei edellytä osallistumista saman alan valmennuskurssille.
(http://www.valmennuskeskus.fi/page.php?page_id=84&news_id=130)"

8

314

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • abi2014abi

      Meitä on jo kolme eli enää yksi puuttuu 15% alennuksen saamiseksi!:)

    • mattimyöhäinen

      Tais mennä jo frendiale? Oisin ollut kiinnostunut mutta armottomasti myöhässä :(. Pistin silti emailii jossette olisi vielä ilmoittautuneet!

      • Lasbert

        Täällä olisi yksi Tampereen kurssille ilmoittautuva.


    • mattimyöhäinen

      En itse ainakaan löytänyt pykälää, jonka mukaan pitäisi samalle paikkakunnalle ilmottautua. Onko ketään muuta, joka haluaisi frendialennusta?
      Pistäkää vaikka emailia: [email protected]

    • mattimyöhäinen

      Noniin meitä on sitten jo 2 uudessa porukassa. Vielä kaksi mahtuu, jotta saadaan isot bonukset, nopeat syövät hitaat! Ilmottautumiset sähköpostiin joka on yläpuolella olevassa viestissä.

    • mattimyöhäinen

      Yhdelle innokkaalle on vielä tilaa. Sunnuntaina viimeinen päivä ennen kuin pistetään asioita lukkoon.

    • Hei, oon mukana jos vielä tilaa on? Laitoin jo sähköpostia :)

      T: Maria

    • mattimyöhäinen

      Nonniin ite pesen kädet tästä hommasta nyt, pistettiin ilmottautumiset menee joten enään ei mahdu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      273
      45794
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      50
      11430
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      232
      11025
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      39
      9820
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      90
      8658
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      285
      6718
    7. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      2
      3395
    8. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      1
      3197
    9. Perussuomalaisiin minä luotan

      Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.
      Maailman menoa
      25
      3103
    10. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      4
      2963
    Aihe