Hei!
Oon ilmoittautumassa keväällä alkavalle valmennuskeskuksen valmennuskurssille ja olisi kiva saada porukka kasaan että saatais frendiale:) Jos olet kiinnostunut laita s.postia: [email protected] 8.2.2014 mennessä!
Lisätietoja:
"Mikäli olet ilmoittautumassa kaverisi kanssa valmennuskurssille tai tilaamassa etä- / itseopiskelumateriaalia, kannattaa se tehdä mahdollisimman isolla porukkalla. Ilmoittautuessasi kaverisi kanssa saatte molemmat alennusta 5 %. Kolmen porukka saa alennusta 10 % ja neljän tai useamman porukka 15 %! Muista kirjoittaa kaveriesi nimet ilmoittautumisesi yhteydessä lisätietoihin. Frendialennus ei edellytä osallistumista saman alan valmennuskurssille.
(http://www.valmennuskeskus.fi/page.php?page_id=84&news_id=130)"
Frendialennus Valmennuskeskus!
8
332
Vastaukset
- abi2014abi
Meitä on jo kolme eli enää yksi puuttuu 15% alennuksen saamiseksi!:)
- mattimyöhäinen
Tais mennä jo frendiale? Oisin ollut kiinnostunut mutta armottomasti myöhässä :(. Pistin silti emailii jossette olisi vielä ilmoittautuneet!
- Lasbert
Täällä olisi yksi Tampereen kurssille ilmoittautuva.
- mattimyöhäinen
En itse ainakaan löytänyt pykälää, jonka mukaan pitäisi samalle paikkakunnalle ilmottautua. Onko ketään muuta, joka haluaisi frendialennusta?
Pistäkää vaikka emailia: [email protected] - mattimyöhäinen
Noniin meitä on sitten jo 2 uudessa porukassa. Vielä kaksi mahtuu, jotta saadaan isot bonukset, nopeat syövät hitaat! Ilmottautumiset sähköpostiin joka on yläpuolella olevassa viestissä.
- mattimyöhäinen
Yhdelle innokkaalle on vielä tilaa. Sunnuntaina viimeinen päivä ennen kuin pistetään asioita lukkoon.
Hei, oon mukana jos vielä tilaa on? Laitoin jo sähköpostia :)
T: Maria- mattimyöhäinen
Nonniin ite pesen kädet tästä hommasta nyt, pistettiin ilmottautumiset menee joten enään ei mahdu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai949127Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki564809Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414501Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit532823Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1001546- 401336
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441276Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641222Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota411189Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1681140