Moikka! Juhannuksena nenä kohti mallorcaa ja tällä kertaa kohteena cala millor ja hotelli monte safari? Kokemuksia millainen ruoka oli entä palvelu? Mennään kahden lapsiperheen voimin ja molemmat perheet ovat matkustelleet näissä perinteisissä matkailurysä kohteissa joten se on kyllä tuttua ja sopii meille helppoa lomaa haluaville. Kuvat hotellista antoivat toiveita aktiivisesta tekemisestä lähinnä lapsille. Pitääkö paikkansa? Löytyykö sieltä oikeasti pelikenttä entä millainen kiipeilyseinä/köysirata oli voiko päästää lapsia? Kaikki järkevät kokemukset ja mielipiteet tervetulleita =)
Cala Millor
Natusa
1
563
Vastaukset
- Natusa
Nostetaas tätä jos joku vaikka vastais;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074579Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1724366Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941720- 4031651
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a311397Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann51097Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3531090- 67979
- 56944
- 92928