Peli on ihan liian lyhyt!
Ei pääse sisälle paikkoihin jotka voi ostaa
Pelissä ei ole mitään kun juoni loppuu
Pelissä on paljon esim. baareja mutta ei niihin pääse edes sisälle, vain strippibaariin pääsee
Pelin nettipelaaminen on ihan täys floppi
Tästäkö minä maksoin 65 euroa
Pettymys!
5
157
Vastaukset
- tehkääeespclle
Khylläh! Tällaisen pelin 200 miljoonalla saa tehtyä!
- Ak47
Jep. 5 vuotta ja 200 milj. = FAIL! Ainoastaan kartan koko, ajaminen ja hävittäjällä lentäminen ovat onnistuneita.
- äöäöläöl
Ak47 kirjoitti:
Jep. 5 vuotta ja 200 milj. = FAIL! Ainoastaan kartan koko, ajaminen ja hävittäjällä lentäminen ovat onnistuneita.
Vali vali. Olihan tässä sentään kolmen henkilön edestä tarinaa. Sitä on taas jonnet odottanu kuuta taivaalta ja haaveillu yksisarvisista. Oottekohan edes viittiny pelata kunnolla koko peliä? Räkä poskella parissa päivässä vetäny tarinan läpi "mitä vittua tää nyt oli?!?!?" Online on todella onnistunut. Vihdoin GTA:ssa on moninpeli jota jaksaa pelatakkin ja on tekemistä. Parannettavaa toki on aina.
Viisi vuotta on lyhyt aika. Sinä aikana sadat ihmiset ovat antaneet paljon. Jotkut raapii käsikirjoitusta, piirretään scenet etukäteen, animoidaan, näytellään, koodataan ja graffatkin jonkun täytyy vääntää eikä me edes ymmärretä kaikkea. Taas hämmästyttävän laaja pelialue ja meren pohjassakin on tekemistä. Te ostatte sen viiden vuoden työn ja pelaatte pari päivää ja sit tuutte valittamaan. Eikä kyseessä ole mikään paskapulju EA joka liukuhihnalta vääntää samoja pelejä vuodesta toiseen vähän eri kuorissa ja urheilu- ja autohullut ostaa housut märkinä.
- maksoin turhasta
tämä peli ei ole ollenkaan kehittynyt edellisestä versiosta.
huvittavaa myös kuinka helposti päähenkilöt voittavat tappeluissa vastustajan. yksi lyönti ja se on siinä, mutta päähenkilö ei tipu mistään.
autolla ajaminen on tylsää koska se on liian helppoa. myös autojen pitäisi pitää kovempaa ääntä.
mihinkään ei pääse sisälle. - ahlamsahlam
Muthei. Onneksi voi aine tehdä itse paremman. HEHHEH
Jos bugjetti oli melkein kolme kertaa suurempi, kuin edellisessä gtaassa ja kaikkialla vain kehutaan ja ylistetään, niin kyllä sitä silloin aika helposti toivoo vaikka sitä kuuta taivaalta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1465485Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p1363588"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1263329Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m363213Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi432704Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.442289- 232223
Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2292166prööt prööt nyt ottaa vihervassaria pattiin!
Korvatkaa R kirjaimet L kirjaimilla ja sanokaa ääneen "Jari Kurri etsii pakoputkiautossaan jarruja".111904Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk931816