ulkoisen kovalevyn käytöstä

hei
kun koteloon vaihtaa kovalevyä, pitääkö virran sammutuksen lisäksi ottaa pistorasiasta toinen pää. kaikista ekana tietysti usb kaapeli irrti
393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mihin koteloon?
Mikä usb-kaapeli?

Äänestä
  • no lue otsikosta

    Äänestä

Yleensä riittää kun sammuttaa sen mutta varmuuden vuoksi verkkovirtajohdon voi ottaa irti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietohävikki kirjoitti:

hei
kun koteloon vaihtaa kovalevyä, pitääkö virran sammutuksen lisäksi ottaa pistorasiasta toinen pää. kaikista ekana tietysti usb kaapeli irrti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu