eli muistaako kukaan kun ns. tummahipiainen ahdisteli naisia 2009 ja jai kiini
Muistaako kukaan kun TUMMA ahdisteli naisia
1
172
Vastaukset
- hoi sie !
http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/54583-poliisi-etsii-seksirikollista-paijat-hameessa-ahdisteli-useita-naisia
Uusi Suomi - STT
Luotu: 24.3.2009 19:19
KOTIMAA
Päijät-Hämeen poliisi selvittelee kahta Hollolan Salpakankaalla sattunutta seksuaalirikosta. Ahdistelujen kohteiksi joutuivat ravintolasta poistumassa olleet naiset.
Rikokset sattuivat helmi- ja maaliskuussa. Poliisin mukaan tekojen takana on lähes varmasti yksi ja sama mies.
Ahdisteluja tai niiden yrityksiä on saattanut olla useampiakin, joten poliisi pyytää mahdollisia uhreja ottamaan yhteyttä Päijät-Hämeen poliisiin numeroihin 071 873 7495 tai 071 873 7543.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733944Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92111Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2301380- 1501356
- 1141189
- 1121178
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil721081Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik61025- 60994
- 35916