Hei.
Löydän jatkuvasti kotoani valkoisia enkelinhöyheniä.
Höyhenet sijaitsevat yleensä aina samassa paikassa Euroshopper munakennon läheisyydessä, miksi enkelit liikkuvat munakennojen läheisyydessä ?
Enkelinhöyhenet kotonani ?
9
206
Vastaukset
- Epäilen sitä!
Epäilen että sinun Tyynysi tai Peittosi valskaa tai Untuvatakkisi ja onkait niitä monia tuotteita ,jossa on käytetty valkoisen Hanhen höyheniä.
Enkelit vierailee monien kotona ,onhan ne Jumalan sanansaattajia,mutta ei ne Höyheniä jätä tai levittele,jo ne ilmoittaa jotakin ne sen tekee niin että ei ole epäselvää,mistä on kyse,joten tutki mistä ne tulee.- <3<3<3haleja<3<3<3
Ai, näinkö se onkin ? ajattelin juuri lähettää höyhenet tutkittavaksi samaan laboratorioon missä suomalaisen naislaulajan Kirsin löytämät höyhenet todettiin enkelin höyheniksi.
Muistatteko tämän labran nimeä ?
- ex-vl1
Niin se voi ollakkin että höyhen tulee juuri Peitosta tai tyynystä. tai ulkona linnuista. ei ne Enkelien merkit tule Enkeleistä. se olisi suurta energian tuhlausta. Höyhen on merkki siitä että Enkelit ovat luona ja suojelee.
- Astrologi Mies
Tulkitsen sen niin että enkeleillä on sinulle jotain tärkeää viestiä sanottavana. Nimenomaan. Niin. Mietippä nyt, höyhenet löytyvät munakennojen vierestä. Aivan. Kyllä se nyt vahvasti muniin viittaa. Palleihin nimenomaan. Sinun täytyy nyt jotenkin alkaa huomioimaan palleja elämäsi sykkeessä ja kiemuroissa. Olen asiantuntija näissä enkeli tulkinnoissa. Nimenomaan miehenä olen niistä innostunut.
- ex-keponen
Oli aikoinaan höyheniä minunkin asunnossani. Niitä ilmaantui kuukausikaupalla eräänlaisen henkisen heräämiseni aikoihin, ja ihmettelin aina mistä ihmeestä niitä oikein tulee. Skep-skep-skeposin ne sitten lintujen jättämiksi, vaikka tarkistin, että ikkunat oli kiinni. Ajattelin jopa, että joku käy yleisavaimella asunnossani.
Vasta myöhemmin ymmärsin kuultuani muiden henkisesti heränneiden samanlaisia tarinoita, mistä oli kysymys, vaikka kyllähän tuo "vau!"-ajatus oli käynyt jo aikaisemmin mielessäni, mutta olin työntänyt sen syrjään, eli skeponnut. No, liika skepoilu ei ole hyvästä, ja johtaa todellisuuskäsitysten liikaan rajoituneisuuteen ja eräänlaiseen kaiken kauniin poistamiseen maailmasta. Vuosi kesti minullakin, että sain oiottua skep-skep-skepoiluni tuossa asiassa.- Luomumunakas.
Meidän luomukanala on ihan täynnä enkelinhöyheniä, miksiköhän ne enkelit viihtyvät niin hyvin kanojen kanssa ?
- ex-keponen
Luomumunakas. kirjoitti:
Meidän luomukanala on ihan täynnä enkelinhöyheniä, miksiköhän ne enkelit viihtyvät niin hyvin kanojen kanssa ?
Sun tarvii tässä vähän skepoilla.
- Enkelparven tie....
ex-keponen kirjoitti:
Sun tarvii tässä vähän skepoilla.
Meillä taas löytyy talvisin lintulaudan alta ihania erivärisiä enkelinhöyheniä.
- Ex-keponen
Enkelparven tie.... kirjoitti:
Meillä taas löytyy talvisin lintulaudan alta ihania erivärisiä enkelinhöyheniä.
Sunkin tarvii tässä vähän skepoilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko852380- 431970
Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!
Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!841772- 821590
- 491280
Pitsaa selliiä
Onko uudet pitsat hyviä, kannatteooko käyvä vai suosiollako pittää hilipasta sotkamoon261264- 771221
Nyt tiedän
Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai461218- 481118
- 591111