Olen pannut merkille yariskuskien herkät hermot. Syytä en tiedä, mutta johtuuko se autosta vai mistä? Autohan sinällään pitäisi olla varsin mainio kauppakassi.
Yariskuskit hermoraunioita
12
554
Vastaukset
- Virkaveljesi
Oletko ammatiltasi PSYKIATRI ?
- Naurava komistus
Herkästi Yariksissa ja isommissakin tojoissa tuntuu kaukovalot välkkyvän, kun sporttisesti Audilla (=LAATUAUTOLLA) kurvaa ohi.
- köntsät housuissa
Toyotaa ajaessa on väistämättä köntsät housuissa.
- tonnikeiju 145 kg
passka on lahkeessa himpuhtihtaroivalla autistimiehellä, kun tonnikeiju nousee yariksesta nyrkit supussa
- Lihaksikas audikundi
Kyllähän siinä nauraessa meinaa sonnat housuun valahtaa, kun läskiperse äheltää itsensä pihalle pienestä yariksesta.
- tero versos
Lihaksikas audikundi kirjoitti:
Kyllähän siinä nauraessa meinaa sonnat housuun valahtaa, kun läskiperse äheltää itsensä pihalle pienestä yariksesta.
Mulla hauviksen läpimitta 12 cm pane parremksi sitä paitsi mulla verso s.
- auto ,pröystäilyyn ?
Autovalitaan tarpeen mukaan ja varallisuuden, Auto ei saa olla itsetunnonkorjailua varten. Aivan sama millä ajaa audi , Mersu , toyota, pösö ,ford, mazda tai muunmerkkinen. Yaris, ei vaikuta eriteitten tulemisiin tai yleensäkään itsetuntoon.
- voi *********
No nyt se tunki jo nyrkit ****************** puun...
- A:sta B:hen
Vanhalla Yaris Versolla ajellessa huomaa, että vaikutus isommilla lotjilla ajaviin on sama kuin jos olisi autokoulun valkoinen kolmio perässä. Johtunee siitä, että tällä mallilla ajaa paljon kodinhoitajat ja eläkeikäiset papat.
Muuten en valittaisi, mutta ikävä kun joka valoissa on aina yksi elvis tunkemassa rinnalle ja ohi. Varsinkin ruuhka-ajan ulkopuolella tykkään ajaa 20 km/h yli rajoituksen. Mutta kun aina on joku sankari kiihdyttämässä vasemmalta kaistalta, ja sitten eteen hidastelemaan. Ja kyllä, juuri audikuskit harrastaa tätä eniten. Mikä tieto tuskin tuli yllätyksenä kenellekään. Paitsi audikuskeille. - The Köle
Vain nyhvelöt ajaa Yariksilla.
- yariksellapääsee
Yaris Verso, kohta 300 tkm mittarissa. Ei kertaakaan jättäny tielle. Aivan paskat ajo-ominaisuudet ja melua on kuin suihkukoneessa mutta toimii kuin singeri.
- peruspirssejä ne on
sepäse.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu3853253Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3151526En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n841322- 1081311
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991305Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n591255- 481155
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi801062Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa26965- 33857