Näkyykö?

laaban55

Näkyykö Goalla/Calingutella sat.kanavia, hotelleissa, pubeissa,baareissa tai ravintoloissa?Olis kiva jännätä muitten turistien kanssa miten Sotshissa käy!

6

259

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hurmaavaheppu

      Calinguten terra paraisolla ainakin nhl matsit, joten eiköhän se sotsikin näy...
      hauskaa lomaaaaaaaaaa........!!!!

      • Kiitos tiedosta,torstaina lähdetään!


    • Krikettiä pukkaa

      Saattaa olla, että krikettiä pukkaa. Ei varmaan intialaisia kiinnosta jotkut talvilajit, joten varmin mennä venäläisten suosimaan hotelliin katsomaan Sotshin kisoja, ellet omalta läppärilta niitä katsele.

    • huvinsa kullakin

      Siis että jännätä sitä, ovatko suomalaiset sijalla 31 tai 39 ? Voihan sitä lomansa Intiassa noinkin viettää. Jos ei sitten muuta keksi. Kannattaako tuota yleensä edes lähteä, kotisohvalta näet paremmin.

      • Jännätään yhdessä

        Breezer ravintolassa katsottu joka ilta,On Moca vastapäätä Star 4 näytää aina iltaisin,mutta vähän sitä ja tätä sieltä tulee.Kaikista lajeista finaaleja Bark avenuesta vähän eteenpäin.


      • Siis,tarkoitin et katsois jotain määrättyjä kisoja!!!!Jokainen viettää lomansa miten tahtoo,oltiin 3 viikkoa ja katsoin lätkän pronssi sekä kultamatsin!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      112
      2390
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      37
      1393
    3. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      106
      983
    4. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      636
      975
    5. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      952
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      865
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      90
      831
    8. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      70
      696
    9. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      690
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      31
      676
    Aihe