Niinkuin moni on huomannut niin suunnittelen lomamatkaa Gambiaan ensi kaudella. Ajattelin tutustua maan suunnattomin muinaismuistoihin ja kulttuuriaarteisiin. Lisäksi ornititolgian harrastuksen opiskeluni on jo hyvällä alulla. Tunnen jo muutaman linnun. Eihän Gambiassa muita eläimiä enää ole. Ovat kaikki syöneet ahneisiin kitoihinsa. Nähdäkseen jonkun eläimen on matkustettava naapurimaahan mikä on naurettavaa.
Olen kuullut että Gambiassa on pakko olla opas että kaduilla voi kulkea. Olen kuitenkin homokammoinen enkä sitä leimaa haluaisi otsaani ottaa.
Siksi tiedustelen ystävällisesti maata paremmin tuntevilta mistä voisin vuokrata naispuolisen oppaan? Voisi olla keski- ikäinen eikä olla kovin lihava. Hinta aivan sopimuksen mukaan. En ole pihi.
Netistä eikä kirjastosta eikä täältä faneilta ole tietoa herunut. Kaikenlaisten Mahmuttien yhteystietoja ovat mummelit toisilleen heitelleet. Kumma kun eivät ole mustiksia?
Ystävällisiä ja asiallisia vastauksia odottaen....
Gambian naisoppaat.
8
533
Vastaukset
Kuule, Senegambiassa WOW WOW :ssa on kymmenittäin naisoppaita, mistä valita. On pitkää ja pätkää, paksua ja hoikkaa. Suuntaappas askelees sinne. Kyllä menoa löytyy.
- xx_xD
Moi! Ne "iloiset naiset" ovat yleensä muista maista tulleita prostituoituja esim.Nigeria,Senegal,Ghana,Guinea Bissau...kun sanoit ettet usko musliminaisten olevan maksullisia naisia.Kololissa kun katselet vähän ympärillesi ja kyselet albiinoa joka on paikallinen pimp,parittaja niin takuuvarmasti löydät seuraa...NAISIA..sitten Senegambiassa disco nimeltä WOW lausutaan WAU..paikalliset eivät ehkä ymmärrä jos sanot wow sano wau.Ole huoleti Gambiahan on pieni maa,et varmana palaa ilman muhevia nuistoja jos niitä kaipailet.
Noh, nyt sain yställisiä, asiallisia ja todelta kuulostavia vastauksia , kiitos siitä! Vaan kyllä kauan kesti. En tiedä miksen helppoon kysymykseen aiemmin vstauksia saanut? Sen verran Googlasin että Senegambia Beach Hotel Serrekundassa on valintani, jos se disco on siellä. En halua joutua mihinkään tuppukylään missä kuolen ikävään. Eikä nuo matka- ja hotellihinnatkaan pahoja ole. Uskon että panomiehen parhat hetket osuvat hieman sesongin ulkopuolelle, ainakin hinnallisesti.
Kiitän vielä x yöhoitsua ja xx_xD:tä, tästähän tulee vielä paketti...- billu on halpaa
Atamaani meneekin nekrun persettä rassaamaan vaikka ensin puhui nähtävyyksistä.
Halpaa billua löytyykin helposti. - sep4i
billu on halpaa kirjoitti:
Atamaani meneekin nekrun persettä rassaamaan vaikka ensin puhui nähtävyyksistä.
Halpaa billua löytyykin helposti.Atamaaninhan piti olla nyt Pattaijalla, niin ainakin joulukuussa kirjoittelit. Etkö voisi lähteä sinne kun lupasit.
- nii vissiin
Sulle löytyisi varmaan jostain kiva pyöreä huone pehmustetuilla seinillä. Sen verran sekaisin taidat olla. Just muutama päivä sitten kerroit tarinaa gambian reissusta. Taidat olla vain mielikuva matkailija. Vittu että olet urpo.
- monta katsetta saanu
nii vissiin kirjoitti:
Sulle löytyisi varmaan jostain kiva pyöreä huone pehmustetuilla seinillä. Sen verran sekaisin taidat olla. Just muutama päivä sitten kerroit tarinaa gambian reissusta. Taidat olla vain mielikuva matkailija. Vittu että olet urpo.
Kyllä Ganbiassa voi tytön saada ja ihan kunnollisiakin. Kunnollisten kanssa bailataan ja maksetaan seurasta.Ja tyttö tyytyväinen.Mutta usein tyttö valitsee itse kenet haluaa. Ja ihan katsekontaktin perusteella niinkuin Suomessakin. Se haluaako pitemmälle on paljon myös tytöstä kiinni...Itse sain monta vakavaa treffikyselyä..
- ladywithdreams
Joo-o!
Ja muistattehan sitten, ettei saa itkeä kun HIV-testi on positiivinen. N.70-80% prostituoiduista kantaa HIV-virusta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7222569Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3492190Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä262022Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o151877Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581618Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise121162Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu181139- 551000
- 63985
Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?2948