Gambian naisoppaat.

atamaani

Niinkuin moni on huomannut niin suunnittelen lomamatkaa Gambiaan ensi kaudella. Ajattelin tutustua maan suunnattomin muinaismuistoihin ja kulttuuriaarteisiin. Lisäksi ornititolgian harrastuksen opiskeluni on jo hyvällä alulla. Tunnen jo muutaman linnun. Eihän Gambiassa muita eläimiä enää ole. Ovat kaikki syöneet ahneisiin kitoihinsa. Nähdäkseen jonkun eläimen on matkustettava naapurimaahan mikä on naurettavaa.

Olen kuullut että Gambiassa on pakko olla opas että kaduilla voi kulkea. Olen kuitenkin homokammoinen enkä sitä leimaa haluaisi otsaani ottaa.
Siksi tiedustelen ystävällisesti maata paremmin tuntevilta mistä voisin vuokrata naispuolisen oppaan? Voisi olla keski- ikäinen eikä olla kovin lihava. Hinta aivan sopimuksen mukaan. En ole pihi.
Netistä eikä kirjastosta eikä täältä faneilta ole tietoa herunut. Kaikenlaisten Mahmuttien yhteystietoja ovat mummelit toisilleen heitelleet. Kumma kun eivät ole mustiksia?
Ystävällisiä ja asiallisia vastauksia odottaen....

8

510

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kuule, Senegambiassa WOW WOW :ssa on kymmenittäin naisoppaita, mistä valita. On pitkää ja pätkää, paksua ja hoikkaa. Suuntaappas askelees sinne. Kyllä menoa löytyy.

    • xx_xD

      Moi! Ne "iloiset naiset" ovat yleensä muista maista tulleita prostituoituja esim.Nigeria,Senegal,Ghana,Guinea Bissau...kun sanoit ettet usko musliminaisten olevan maksullisia naisia.Kololissa kun katselet vähän ympärillesi ja kyselet albiinoa joka on paikallinen pimp,parittaja niin takuuvarmasti löydät seuraa...NAISIA..sitten Senegambiassa disco nimeltä WOW lausutaan WAU..paikalliset eivät ehkä ymmärrä jos sanot wow sano wau.Ole huoleti Gambiahan on pieni maa,et varmana palaa ilman muhevia nuistoja jos niitä kaipailet.

    • Noh, nyt sain yställisiä, asiallisia ja todelta kuulostavia vastauksia , kiitos siitä! Vaan kyllä kauan kesti. En tiedä miksen helppoon kysymykseen aiemmin vstauksia saanut? Sen verran Googlasin että Senegambia Beach Hotel Serrekundassa on valintani, jos se disco on siellä. En halua joutua mihinkään tuppukylään missä kuolen ikävään. Eikä nuo matka- ja hotellihinnatkaan pahoja ole. Uskon että panomiehen parhat hetket osuvat hieman sesongin ulkopuolelle, ainakin hinnallisesti.
      Kiitän vielä x yöhoitsua ja xx_xD:tä, tästähän tulee vielä paketti...

      • billu on halpaa

        Atamaani meneekin nekrun persettä rassaamaan vaikka ensin puhui nähtävyyksistä.
        Halpaa billua löytyykin helposti.


      • sep4i
        billu on halpaa kirjoitti:

        Atamaani meneekin nekrun persettä rassaamaan vaikka ensin puhui nähtävyyksistä.
        Halpaa billua löytyykin helposti.

        Atamaaninhan piti olla nyt Pattaijalla, niin ainakin joulukuussa kirjoittelit. Etkö voisi lähteä sinne kun lupasit.


      • nii vissiin

        Sulle löytyisi varmaan jostain kiva pyöreä huone pehmustetuilla seinillä. Sen verran sekaisin taidat olla. Just muutama päivä sitten kerroit tarinaa gambian reissusta. Taidat olla vain mielikuva matkailija. Vittu että olet urpo.


      • monta katsetta saanu
        nii vissiin kirjoitti:

        Sulle löytyisi varmaan jostain kiva pyöreä huone pehmustetuilla seinillä. Sen verran sekaisin taidat olla. Just muutama päivä sitten kerroit tarinaa gambian reissusta. Taidat olla vain mielikuva matkailija. Vittu että olet urpo.

        Kyllä Ganbiassa voi tytön saada ja ihan kunnollisiakin. Kunnollisten kanssa bailataan ja maksetaan seurasta.Ja tyttö tyytyväinen.Mutta usein tyttö valitsee itse kenet haluaa. Ja ihan katsekontaktin perusteella niinkuin Suomessakin. Se haluaako pitemmälle on paljon myös tytöstä kiinni...Itse sain monta vakavaa treffikyselyä..


    • ladywithdreams

      Joo-o!

      Ja muistattehan sitten, ettei saa itkeä kun HIV-testi on positiivinen. N.70-80% prostituoiduista kantaa HIV-virusta

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      174
      22333
    2. Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"

      Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant
      Maailman menoa
      75
      9542
    3. Sannalla tänään vuorossa The Daily Show

      Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.
      Maailman menoa
      30
      7519
    4. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

      Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
      Maailman menoa
      82
      6355
    5. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      183
      6010
    6. Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.

      https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot
      Maailman menoa
      40
      5015
    7. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      108
      4656
    8. Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään

      eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm
      Maailman menoa
      101
      4406
    9. Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"

      Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo
      Maailman menoa
      90
      2113
    10. Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa

      Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k
      Maailman menoa
      82
      1399
    Aihe