Gambian naisoppaat.

atamaani

Niinkuin moni on huomannut niin suunnittelen lomamatkaa Gambiaan ensi kaudella. Ajattelin tutustua maan suunnattomin muinaismuistoihin ja kulttuuriaarteisiin. Lisäksi ornititolgian harrastuksen opiskeluni on jo hyvällä alulla. Tunnen jo muutaman linnun. Eihän Gambiassa muita eläimiä enää ole. Ovat kaikki syöneet ahneisiin kitoihinsa. Nähdäkseen jonkun eläimen on matkustettava naapurimaahan mikä on naurettavaa.

Olen kuullut että Gambiassa on pakko olla opas että kaduilla voi kulkea. Olen kuitenkin homokammoinen enkä sitä leimaa haluaisi otsaani ottaa.
Siksi tiedustelen ystävällisesti maata paremmin tuntevilta mistä voisin vuokrata naispuolisen oppaan? Voisi olla keski- ikäinen eikä olla kovin lihava. Hinta aivan sopimuksen mukaan. En ole pihi.
Netistä eikä kirjastosta eikä täältä faneilta ole tietoa herunut. Kaikenlaisten Mahmuttien yhteystietoja ovat mummelit toisilleen heitelleet. Kumma kun eivät ole mustiksia?
Ystävällisiä ja asiallisia vastauksia odottaen....

8

492

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kuule, Senegambiassa WOW WOW :ssa on kymmenittäin naisoppaita, mistä valita. On pitkää ja pätkää, paksua ja hoikkaa. Suuntaappas askelees sinne. Kyllä menoa löytyy.

    • xx_xD

      Moi! Ne "iloiset naiset" ovat yleensä muista maista tulleita prostituoituja esim.Nigeria,Senegal,Ghana,Guinea Bissau...kun sanoit ettet usko musliminaisten olevan maksullisia naisia.Kololissa kun katselet vähän ympärillesi ja kyselet albiinoa joka on paikallinen pimp,parittaja niin takuuvarmasti löydät seuraa...NAISIA..sitten Senegambiassa disco nimeltä WOW lausutaan WAU..paikalliset eivät ehkä ymmärrä jos sanot wow sano wau.Ole huoleti Gambiahan on pieni maa,et varmana palaa ilman muhevia nuistoja jos niitä kaipailet.

    • Noh, nyt sain yställisiä, asiallisia ja todelta kuulostavia vastauksia , kiitos siitä! Vaan kyllä kauan kesti. En tiedä miksen helppoon kysymykseen aiemmin vstauksia saanut? Sen verran Googlasin että Senegambia Beach Hotel Serrekundassa on valintani, jos se disco on siellä. En halua joutua mihinkään tuppukylään missä kuolen ikävään. Eikä nuo matka- ja hotellihinnatkaan pahoja ole. Uskon että panomiehen parhat hetket osuvat hieman sesongin ulkopuolelle, ainakin hinnallisesti.
      Kiitän vielä x yöhoitsua ja xx_xD:tä, tästähän tulee vielä paketti...

      • billu on halpaa

        Atamaani meneekin nekrun persettä rassaamaan vaikka ensin puhui nähtävyyksistä.
        Halpaa billua löytyykin helposti.


      • sep4i
        billu on halpaa kirjoitti:

        Atamaani meneekin nekrun persettä rassaamaan vaikka ensin puhui nähtävyyksistä.
        Halpaa billua löytyykin helposti.

        Atamaaninhan piti olla nyt Pattaijalla, niin ainakin joulukuussa kirjoittelit. Etkö voisi lähteä sinne kun lupasit.


      • nii vissiin

        Sulle löytyisi varmaan jostain kiva pyöreä huone pehmustetuilla seinillä. Sen verran sekaisin taidat olla. Just muutama päivä sitten kerroit tarinaa gambian reissusta. Taidat olla vain mielikuva matkailija. Vittu että olet urpo.


      • monta katsetta saanu
        nii vissiin kirjoitti:

        Sulle löytyisi varmaan jostain kiva pyöreä huone pehmustetuilla seinillä. Sen verran sekaisin taidat olla. Just muutama päivä sitten kerroit tarinaa gambian reissusta. Taidat olla vain mielikuva matkailija. Vittu että olet urpo.

        Kyllä Ganbiassa voi tytön saada ja ihan kunnollisiakin. Kunnollisten kanssa bailataan ja maksetaan seurasta.Ja tyttö tyytyväinen.Mutta usein tyttö valitsee itse kenet haluaa. Ja ihan katsekontaktin perusteella niinkuin Suomessakin. Se haluaako pitemmälle on paljon myös tytöstä kiinni...Itse sain monta vakavaa treffikyselyä..


    • ladywithdreams

      Joo-o!

      Ja muistattehan sitten, ettei saa itkeä kun HIV-testi on positiivinen. N.70-80% prostituoiduista kantaa HIV-virusta

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      232
      4431
    2. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      74
      2862
    3. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      47
      2403
    4. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      43
      1687
    5. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      78
      1379
    6. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      75
      1114
    7. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      137
      919
    8. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      64
      860
    9. Sellainen tunne sydämessä

      Että nainen olet kaivannut minua. Tai sanonko että oikeastaan koet sitä samaa nostalgiaa, kaipuuta ja mukavia muistoja,
      Ikävä
      86
      854
    10. Annan meille mahdollisuuden

      Olen avoimin mielin ja katson miten asiat etenevät. Mutta tällä kertaa sun on tehtävä eka siirto.Sen jälkeen olen täysil
      Ikävä
      53
      832
    Aihe