tyttökaveri oli alottanu epillerit ja sain painaa paljaalla :DDDD ootteko te ssaanu? otatteko palstan tytöt paljaan munan sisälle? Tuntu kyllä hyvältä ja äkkiä laukesin pimppiin. Muutenki en oo kovin monesti saanu ku alkuun tyttö ei ananu työntää ees kortsun kanssa kun pelkäs että sattuu nii anto vaan nuolla ja sormilla hieroo..
sain ekaa kertaa paljasta
26
5617
Vastaukset
- pöö
:)
Oon viel neitsyt, mut kai sitä voi pillereiden kans ottaa paljaanki :D paras ja halvin ehkäisy keino on syödä suolakurkkuja 32 tunnin sisään yhdynnän jälkeen.
suolakurkkujen happamuus estää munasolun kehittymisen sikiöksi 99.9% todennäköisyydellä. (jos kurkkuja syöty tarpeeksi)
kokeilkaa sitä seuraavalla kerralla. jos ei tykkää suolakurkuista voi ne myös nauttia leivän päällä. samoin hevosen.ja nämä suolakurkut syödään alakautta, eli häpyleuat rouskuttaa ne muhennokseksi ja nielaisee. tämä estää raskauden.
kokonaista hevosta en suosittele syötäväksi römpsän kautta.- tyhurt
Jos ei tykkää suolakurkuista voi nauttia hevosen päällä.
Fiksu idea.
- Tyttö 17v
Joo mulla on pillerit kans et kyl saa poikaystävä vetää ihan paljaalla :D On oikeestaan aina saanut koska mul alko menkat vast kun täytin 15 ja me ollaan seksii harrastettu ekan kerran kun täytin 14, niin otin sit heti menkkojen alun jälkeen pillerit :P
- paljasmulkku
Joo, kyllä se paljaaltaan huitominen on parasta. Ekan kerran kun paljaalta sain, päätin etten kumin kanssa enää edes haluakkaan. Helppoohan tämä nyt on kun Muijalla ne pillerit käytössä ja huolellisesti niitä syö. Kaikille kivempaa. Ekoilla kerroilla paljaaltaan ei stamina kovin ihmeellinen ollu mutta harjotuksen myötä sekin ihan keskiarvon kohilla. :)
- paljailtaan pannaan
Jeps olen saanut muutaman kerran pillua paljailtaan ja kyllähän se tuntuu paaaljon paremmalta varsinkin kun tyttöystävällä on sileä ja karvaton pillun alue (ns. kiitorata eli pikku karvaviiva siinä yläpuolella :) Tuntuu pillun kosteus, lämpö, liukkaus ja "kutsuvuus" niin selvästi.
Ekat kerrat paljaaseen laukesin erittäin nopeasti. Jotenkin se vaan kiihottaa niin kovasti kun tietää että nyt ne spermat sitten ihan oikeesti menee sinne pilluun sisälle. Ja se ajatus kanssa kiihottaa kun miettii että tyttöystävä voisi meidän yhdynnästä hedelmöittyä ja tulla raskaaksi (siis en mitään lasta nyt halua ja siksi pillerit onkin käytössä mutta silti vaan jotenkin toikin kiihottaa ja vetoaa johonkin alkukantaisiin vaistoihin). Tykkään siitäkin kun spermat sitten panon jälkeen pikkuhiljaa valuu ulos pillusta. Näkee että oikeesti pantiin ja nyt siementä valuu ulos.
Mutta nyt tosiaan kestävyys on mullakin normalisoitunut. Sit joskus kun pitää olla kortsulla niin kestää aika kauan ennen kuin laukeen tai en edes aina laukeekaan.- paljailtaan pannaan
Täydennetään vielä: tuntemus on erityisen kiihottava kun jäykistynyt penis pääsee lumpsahtamaan sisään märkään ja pehmeän lämpimään pilluun. Äänistä jäi mainitsematta se miten ihanasti yhdynnän aikana kuuluu litinää ja lätinää sekä lumpsutusta ja läpsätystä kun jäykistynyt penis liikkuu märässä ja pehmeän lämpimässä pillussa edestakaisin :) Tosiaan koen kiihottavana sen että siemennesteet purkautuvat pilluun eli tyttö saa siemenet sisäänsä. Aaah :)))
- poikarakkaus
Mekin poikakaverin kanssa paljaalla. On ihanaa työntyä paljaalla sen suoleen ja ihanan tuntuista kun hän työntyy paljaalla minun suoleen.
- Ilman kortsua aina
En oo koskaan käyttäny kortsuu. Vuos sitte yksis pileis tapasin tytön ja kun olimme siellä yötä, niin sain ens kerran panna ja tyttö sanoi et ei kortsuu hän syö pillereitä, hänellä on joku yliherkkyys kumin kaa, et Gyne oli hänelle kirjottanu joskus pillerit kun ei kortsut sovi. Tyttö seukkas sillo viel toisen kans, mut myös alko minun kaa seukkaa ja se toinen on sit jääny, ollaan nyt noin vuos oltu yhes, ja oon aina saanu paljaalla panna, en edes tiiä minkälaista se olis kortsun kans, ei ainaskaa näin hyvää.
- käyttäkääplz
Varmasti on hyvää!
MUTTA,
kortsu suojaa taudeilta, ei mikään muu suojaa yhtähyvin, joten suosittelen käyttöä. - pukki1
Joo niiltä jakorasioilta voi saada taudin
- ai niinkö
Mä oon luullu että pukeilta saa taudin,
- Milffiä
Monta kertaa olen saanut panna paljaalla, se tunne kun saat laueta sisään
- vainiiii
"tytöt paljaan munan sisälle"
Tytöt -> munan sisälle
Kuulostaa pahalta :F - uneton näppääjä
kondomeitahan löytyy myös lateksittomana versiona joten kumiherkkyys tai kumiallergia ei ole este kondomin käytölle, tottakai paljailtaan tuntuu parhaalta ja on kiva kun tyttö saa spermat sisäänsä
- joulun pukki :D
Jep, sain paljailtaan ja pano tosiaan tuntuu hävyttömän paljon paremmalta ilman kondomia :D Tuntui niin voimakkaasti pillun märkyys, lämpö, liukuminen... Ja oli miehekäs olo kun panon jälkeen tyttöystävän pillusta alkoi valua ulos spermaa!
- Pimppikeisari
Sain pillua 8lk t.veeti mäkinen
- HEIPPAHEIPPA
Kokeilkaa vielä löylykauhaa niin tuntuu paremmalta
- ilenaT
Viime keväänä kaverin kanssa risteilyllä H:ki - Tukholma bongattiin illalla kaksi lukiolais tyttöä, olivat luokkaretkellä, heidän kanssa hengailtiin johonkin kello 2-3.
heillä oli 4h hytissä kaksi muutakin, joten menimme meidän hyttiin. Siinä aika pian oli kuteet pois päältä ja tytöillä sama mielessä kuin meilläkin, tyttöjen nähdessä kortsupaketin sanoivat, että ei tarvita ellei meillä ole jotakin tautia, heillä on pillerit kummallakin koska he molemmat seurustelee. Siinä sitten hämärässä WC:n ovi vähän raollaan saatiin paljaalla painaa kahdesti yöllä ja vielä päivä panotkin, ai että oli hyvää, kun harvoin saa paljasta. - jhgvhjghjgkj
Eipä se kortsu siinä pannessa haittaa, mutta viehän se vähän tunnelmaa kun pitää ruveta sitä kesken säätämään.
- hetax
semmosta se on sitte tuleekin miehestä maksumies ja tytöstä YH-äiti otan osaa!
- emilia16v
Suttaa vaan paikat kun on poitsukaveri ilman kortsua.
- Anonyymi
Juu paljaalla vetänyt aina, nainen nauttii ja lopputuloksena kolme kaunista vauvaa
- Anonyymi
Onhan sitä muutaman kerran saatu. Eka kerta oli 15v juhannuksena erään luokkalaisen tytyn kanssa eikä sitä muutaman kaljan jälkeen ehkäisyä mietitty. Pari kertaa sit myöhemmin kun tytöllä ollut pillerit. Ei siin tosiaan kauaa mee kun tulee mut pystyn jatkaa suoraan toisen kerran ja sillon kestää jo kauemmin. Tytöt ihmetellyt tätä niin ei taida kauheen yleistä olla?
- Anonyymi
Itse pystyn jatkamaan suoraan, ennätys on kahdeksan kertaa saman päivän aikana.
Viimeisin kesti yli tunnin kun en tullut, yritettiin vielä yhden kerran mutta en tullu enää ollenkaan ja tyttö suuttui siitä kun yritti kaikkensa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1751990- 1721721
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1691588Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise241393Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys991372- 1001037
Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1541028Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c731027Rokotevastaiset aiheuttaneet lasten kuolemat USA:ssa, eivätkä pyydä anteeksi
Jo kaksi lasta kuollut tuhkarokkoon Texasissa, koska rokotevastaiset ovat toimillaan tuhonneet suojaavan rokotekattavuud228856Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,56800