hierotaanko tuossa lällyvin ottein vai miten?
salon elryssä olisi facediilin kautta.
aromater. hieronta onko kokemuksia?
2
353
Vastaukset
- troy
Aromahieronta on kevyttä ja rentouttavaa sivelyhierontaa.Muista,että aromahierojalla ei ole välttämättä hierojan koulutusta.
- rouvaskainen
Olen joskus aikoinaan vuosia vuosia sitten käynyt aromaterapiassa muutamia kertoja. Riippuu paljolti tietysti terapian antajasta, mutta ainakin minulle jäi erittäin myönteinen ja miellyttävä muistikuva kokemuksesta.
Otteet ei nyt mitään "lällyjä" olleet mutta sen verran kevyempää ja rennompaa mitä klasiinen hieronta, että tuossa aromaterapian aikana vaipui helposti "horrokseen", eli havahtui siinä vaiheessa kun oli aivan unen rajamailla.
Ehkä saankin taas muisteluista kimmiksen ja varaan ajan tuohon rentoutukseen ja nautintoon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla5922048- 1011023
Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,18967Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki4827Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k101826Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai50749- 70747
- 63715
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?74678- 65553