Miksi?

Susianalyytikolle

Voi sitä kaikkea pahoinvointia ja katkeruutta, jota olemme aikojen saatossa voineet kannanotoissasi seurata koettaessasi kaikin mahdollisin keinoin saada huomiomme. Hyväksynnän puutteessa edes paheksuntamme.

Mitä sinulle aikanaan tapahtui? Mikä oli se suuri pettymys tai pimein salaisuus, josta vanhemmalla iällä kärsit noin paljon? Mistä jäit paitsi?

Vai oletko uhri? Tapahtuiko lapsuutesi pimeässä yössä jotakin, jota nyt koetat sokeasti kostaa? Kostaa ymmärtämättä mitä ja kenelle. Oletko fyysisesti vaillinainen? Puutteellinen henkisten traumojen takia? Tuoko läheisesi esille heikkoutesi? Käytkö käsiksi vaimoosi kyvyttömyytesi edessä?

Toivon vilpittömästi, vaikken alaa tunnekaan, että terapian ja nykyaikaisen lääkityksen avulla sinullekin Susianalyytikko vielä koitaa se aamu, jolloin kykenet katsomaan peilistä itseäsi silmiin ilman häpeää ja sairaalloista hyväksynnän tarvetta.

14

276

    Vastaukset 14

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hehheh:)

      Hehheh:)

      Nyt jäi susianalyytikolle vastaamatta:)

    • Annaali

      Nostetaas tämä taas tuohon ylimmäksi, jottei häviä anaalin silmien alta...:)

    • Heh heh

      Ja taas pukkaa vidudusda ku nostetaan tämä listan kärkeen.. Heh heh.. Eläkä mäne hakkoomaan akkoos vaikka kuinka viduddas... Heh heh

    • Oli jo lataamossa

      hetken aikaa, kun ei hillunut palstoilla.
      Mutta ajatelkaa minkälaista terapiaa olemme voineet antaa tuolle narsismista kärsivälle otukselle.
      Ehkä joku nainen on välttynyt pieksemiseltä, tai koulu ammuskelulta kun analysti on purkanut turhaumiaan täällä ??? Ken tietää...

    • polliisi

      Kyllä hillui palstoilla Lasinyrkkinä ym. nickeinä 24.1.alkaen toisaalla, lie aiemmat ketjut jouduttu poistamaan. Kun kattoo ketjut Sirkus on saapunut ja V. 2013 Huvimetsästäjä on valittu ja vertaa päiväyksiä, huomaa että primitiivireaktiossahan toisaalla on hilluttu, kun mettäpuolella tuli tukalat oltavat.

      Kukin tyylillään!

      • Heh heh, täällä haisee hätä ja pelko. Pikkuset mikkihiiret juoksentelevat hysteerisinä ympäriinsä. Iso kissa suorastaan leikittelee noitten vikisijöitten kustannuksella. Kiduttaa ja nöyryyttää ennen raatelemista.


      • Olikos se
        Susianalyytikko kirjoitti:

        Heh heh, täällä haisee hätä ja pelko. Pikkuset mikkihiiret juoksentelevat hysteerisinä ympäriinsä. Iso kissa suorastaan leikittelee noitten vikisijöitten kustannuksella. Kiduttaa ja nöyryyttää ennen raatelemista.

        Nyrkkikyllikki vai mikä se nikkisi muilla palstoilla??


      • Nyrkki perseessä
        Olikos se kirjoitti:

        Nyrkkikyllikki vai mikä se nikkisi muilla palstoilla??

        Susianalyytikko Suomen diktaattoriksi v.2018!


      • älä pelkää
        Susianalyytikko kirjoitti:

        Heh heh, täällä haisee hätä ja pelko. Pikkuset mikkihiiret juoksentelevat hysteerisinä ympäriinsä. Iso kissa suorastaan leikittelee noitten vikisijöitten kustannuksella. Kiduttaa ja nöyryyttää ennen raatelemista.

        Ei siellä tarvitse hätäillä tai pelätä mitään. Kiva kuitenkin, kun kerroit olostasi.


    • Hehheheh

      Hehheh.. Vidduddaakooo anaalimiestä... Hehheh..

    • Hjeeh

      Ja eekun lsitan kärkeen... Kasvaa taas akanhakkuuhimo anaalimiehellä.. Heh heh...

      • Mitäpä tuo naisella

        kun tähänkin asti on tuo pärjännyt. Tervekätinen mies.


    • Hehehhe

      Nostetaanhan tuas kärkeen... Njeehh..

    • heksametri

      Voi tuota tyttöriepua hakusessa kaikki ja kompassi pyörii ja pyörii kenenkähän pihaan tulla tupsahtaa susianaalikoomikkomme?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      386
      3074
    2. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      182
      2463
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      36
      1902
    4. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      283
      1658
    5. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      54
      1179
    6. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      282
      990
    7. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      248
      826
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      80
      823
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      49
      683
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      46
      601
    Aihe