Tuli hommattua kaksi langallista xbox ohjainta mutta niissä olikin semmoinen lituskamallinen liitäntä ja semmoista paikkaa ei ollut mun boxissa. Ilmeisesti kaipaa väliin jonkun liitinjohdon? Vai onko kyseessä vanhempi ohjainmalli jota ei saisikaan toimimaan enää uudemmassa (pari vuotta vanha) boxissa?
Jos joku osaa neuvoa liitäntäjohdon ostopaikan niin olisin kiitollinen tai jos ei näitä saa toimimaan boxissani niin kertoisko joku tekeekö näillä vanhemmilla ohjaimilla enää mitään?
XBox ohjain
xbox
3
134
Vastaukset
- minävaan
Onko kyseessa siis xbox vai xbox 360? jos xbox niin sitten xbox 360 ohjaimet ei toimi siinä ja samoin myös toisin päin. Korjatkaa jos olen väärässä.
- xbox
Juu taitaapi olla ohjaimet vain mallia xbox ja konsolini on toi 360. Harmi homma. Täytyypi koittaa myydä noi jossakin pois.
- pellimies.
Jos uusden ohjaimen vielä ostat ja langallisena niin hommaa kerralla windows yhteensopiva, toimii tietokoneessa ja xbox 360 konsolissa, ne on ihan virallisia xbox 360 ohjaimia.
Vanhoihin xbox ohjaimiin on adapteri olemassa jolla sen saa toimimaan tietokoneessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827086Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267053Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1086157Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455394Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa635185Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405098Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274585Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163467Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003380