CONAN on oikeesti paras!! Olen katellut mielenkiinnolla kaikkia talk show ohjelmia, että voisin vertailla niitä. Loppujen lopuks tulin siihen tulokseen että Conan on kaikista paras. Kaikki vitsit eivät ole hyviä, mutta niitähän se Gorilla(pituudella meinaan)ei itse kirjoita. Parhaimmat kohdat koko ohjelmassa on se, kun Conan haastattelee julkimoita ja heillä on oikeasti hauskaa. Itsekkin tulee naurettua paljon Conanin vitseille, vaikka ne olisikin käytetty jo monta kertaa. Hyvä esimerkki hyvästä ohjelmasta tuli eilen Subtv:ltä (22.9). Siinä Gwyneth Paltrow nauroi ihan oikeasti ja kauan.. Tuli senkin jälkeen naurettua kun Gwyneth lähti.
Uskon että Conan on oikeasti hauska mies. Tuon lisäksi hän ei ole hassumman näköinenkään. Muita mielipiteitä Conanista..?
Uskon että Conan on oikeasti hauska mies. Tuon lisäksi hän ei ole hassumman näköinenkään. Muita mielipiteitä Conanista..?
Vastaukset 2
Vanhimmat
Olen samaa mieltä.. Olen seurannut talkshow ohjelmia jo pidemmän aikaa Jay Lenon ajoista lähtien ja täytyy sanoa että Conania seuratessa on ollut hauskinta! Conanille parempi (aikaisempi) esitysaika USAssa, niin hänestä tulee vieläkin suositumpi kuin jo onkaan.. Conanissa on parasta hänen spontaaniuutensa ja huumoriälykkyys, eli omat hassuttelut ennen vieraiden tuloa ja kyky reagoida nopeasti ja hauskasti vieraan kommenteihin..
Ja nyt juuri kuulin uutisista että Jay Leno lopettaa vuonna 2009 ja Conan ottaa hänen paikkansa.. näin se homma etenee! :)