Heips kaikki!

meemilaittettiinalku

Heips tännekin pitkästä aikaa (*?*) meillä kuudesluokkalainen on tullut ihan femeksi fasessa kun keksi selviestä suomennuksen itsiö! Tullut jo yli sata tykkäystä, ihan laitettiin että jos tulee 200 tykkäystä niin pannaan kielitoimistoon että hyväksyvät! Jos joku haluaa tehdä adressin adressicomiin niin meidän puolesta saa tehdä!
Tämmöistä some kieltä... Ei saa nyt suuttua jos ei ymmärrä (*&*). Ihana kevätpäivä täällä meillä miten muilla?

3

217

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ap.

      Elikkä nyt yli 240 tykkääjää ja tahti vaan kiihtyy! Ei osattu arvata mikä ilmiö pantiin liikkeelle. Näin ne parhaimmat ilmiöt lähtee kun ihan tavallinen ihminen laittaa liikkeelle ja kansa hullaantuu ;--) (*#*)Kaikille nyt kiitokset ollaan yhdessä mukana tässä ja laitetaan semmoinen hyöky eteenpäin tässä nyt kyllä! Mies tuolla just huutaa tabletilta että joku fani perustanut ryhmän Itsiö meifänkylillä!

      • ap.

        Ja jos joku ei ole vielä huomannut niin tuon kaupankassa itsiön takana on vähän niinkuin yllätys itsiö jossa koko meidän porukka koiria myöten laittaa terveiset sängyltä! Ihan lähimmät haluttiin vielä päivittää ennen ruoka aikaa pysytään linjoilla uusia yllätyksiä luvassa!


      • ap.
        ap. kirjoitti:

        Ja jos joku ei ole vielä huomannut niin tuon kaupankassa itsiön takana on vähän niinkuin yllätys itsiö jossa koko meidän porukka koiria myöten laittaa terveiset sängyltä! Ihan lähimmät haluttiin vielä päivittää ennen ruoka aikaa pysytään linjoilla uusia yllätyksiä luvassa!

        Kaikille emme mitenkään nyt ehdi vastaamaan varmaan ymmärrätte jos haluaa olla varmma että aina näkee ne uusimmat päivitykset niin varmiinta tilata meidän kanava! Koko ajan niin hassua ja hauskaa tapahtuu!
        jaetaan nyt vielä yhdessä näitä hassunhauskoja kuvia, eikös niin.


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      180
      11289
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      56
      5371
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2620
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      37
      2296
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1811
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      44
      1725
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      38
      1383
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      37
      1309
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1216
    10. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      26
      1129
    Aihe