Ekakerta

Täällä yks mummoikäinen ihka ensimmäistä kertaa lähettää viestiä. Mitä tää nyt sitten oikein on??Chattailuako, kertokaa ja valistakaa.
2585
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Älä viitti. Valehtelet...

Äänestä

Moi! Itsekkin aloitin vasta ja totesin että tää on kivaa. Chatti on tosi jännää!!!! Joskus!!! Älä luovuta näilä sivuilla vastaukset tulee hitaasti. Mene suoraan Chattiin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mummo kirjoitti:

Täällä yks mummoikäinen ihka ensimmäistä kertaa lähettää viestiä. Mitä tää nyt sitten oikein on??Chattailuako, kertokaa ja valistakaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu