haittaako poikia?

mietiskelen

jos tyttö on muuten tosi ystävällinen ja kiltti, arvostaa muita, on oma itsensä, ei kiusaa yms. ei käytä päihteitä, hoikka ja yrittää kaikkea uutta, mutta ei ole kovin notkea/liikunnallinen. siis jaksaa juosta ja hyppiä ja rakastaa pitkiä kävelylenkkejä, mutta juoksussa ja jumpassa jää kakkoseksi? on silti hoikka. syö normaalisti, hyvä koulussa yms. nii haittaako? :)

10

277

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • cdjkew

      Ei tosiaan.

    • non-athletic

      No ei todellakaan!! Oot ihan samanlainen kun minä mut vaan tyttö. Just tollaset keillä luonne on kultaa on ihan parhaita !! (:

      • mietiskelen

        kiitos


      • mietiskelen
        mietiskelen kirjoitti:

        kiitos

        ja niin minustakin :33


    • idioottos

      Ehdottomasti haittaa, tyhmä kysymys

    • Minusta ainakin on vain plussaa, jos tyttö onnistuu jollain keinoin häviämään minulle liikunnassa.

      • mietiskelen

        okei :) / :(
        lisää mielipiteitä?


    • asdf1234

      Kaiken maailman turhuuksii ne tytöt miettii, ei todellakaan haittaa. :D

    • Ei haittaa ollenkaan. Jos pidät kunnostasi huolta ja elät terveellisesti, olet kuin unelma. Sillä ei ole yhtään mitään väliä, jos tyttö ei ole notkea tai nopea jaloistaan. En minäkään ole.

    • Sklibbi

      Tässä justiin kuvailtiin mua aika tarkasti. Satun vaan edustamaan toista sukupuolta.
      Mainittakoon sitten ittekkin, jos varsinainen fyysinen kunto on se ainoa miinus kenessä tahansa, tuskin ketään haittaa. Se lienee kaikista helpoin korjata.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Törkeä petosepäily Suomussalmella

      Uutisoi maikkari. Uhrin nimiin on nostettu pankkilainaa, hänet on saatu sijoittamaan hevosiin ja ostamaan autoja. Ei ta
      Suomussalmi
      90
      3916
    2. Poliisi etälamautti, sitten pahoinpiteli

      Vaikeasti kehitysvammaisen niin vakavasti että kuoli pian sairaalassa. Ei osannut kehitysvammainen heti noudattaa polii
      Maailman menoa
      412
      1432
    3. Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää

      Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty
      Kotimaiset julkkisjuorut
      39
      1117
    4. Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon

      Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä
      Maailman menoa
      230
      944
    5. Mies, olen pahoillani kun olen kuvitellut

      Että pitäisit minusta. En sitä mistään tähdistä kuitenkaan lukenut, mulle vaan tuli jostain semmoinen tunne, kun itse ty
      Ikävä
      72
      933
    6. Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?

      Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s
      Sinkut
      292
      845
    7. Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas

      Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto
      Kotimaiset julkkisjuorut
      24
      812
    8. Sysmä tarvitsee päätöksiä

      Sysmä tarvitsee päätöksiä – ei p*anjauhantaa** Kirjoitan kuntapolitiikan ulkopuolisena tarkkailijana. Sysmän poliittinen
      Sysmä
      25
      737
    9. Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen

      Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel
      Ikävä
      33
      711
    10. Älä katoa elämästäni

      Kävelyllä mietin olisitpa varjo takanani vierelläni sivullani Älä katoa koskaan ole siinä pidä kädestäni kiinni ole kan
      Ikävä
      42
      702
    Aihe