patit nännien alla 14 v poika

Juu tossa 1 v sitte tuli tollaset helvetin patit nännie alle ett saako niitä mitenkää pois joillain keinoilla . Ja myöhentääkö tupakointi nännien normalisointumista . Kertokaahan jos tiiäätte. Kiitän etukäteen kaikkia vastanneita .
160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lopeta tupakointi, koska se on ihan turhaa... Mut en tiiä myöhentääkö. Koska olen poika :P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


satanisti kirjoitti:

Juu tossa 1 v sitte tuli tollaset helvetin patit nännie alle ett saako niitä mitenkää pois joillain keinoilla . Ja myöhentääkö tupakointi nännien normalisointumista . Kertokaahan jos tiiäätte. Kiitän etukäteen kaikkia vastanneita .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu