IHANNE:
EK1: 11.23
EK2: 11.42
EK3: 13.06
EK4: 13.37
EK5: 15.25
EK6: 16.00
Neste Oil Puistohulmi Historic Ralli, Laihia 15.2
16
799
Vastaukset
- etsijä999
Fiksumpi laittaisi nämä tiedot myös Laihian UA:n sekä hienosti jo viime vuonna avatulle tamahtuma facebook sivulle.. joissa ei ole mitään tietoa tapahtumasta
- tulis nyt talvi
älkää nyt vie innostuko liikaa kisasta. Voipi olla ettei ajeta jos ei pakasta.
- rallia
Oisko kenelläkään tietoa millon karttojenmyynti alkaa ja missä kaikkialla myydään? En mistään löytänyt tietoa. Kiitos jo etukäteen!
- Keijo Rosenberg
No en nyt ihan varma ole, mutta Neste Puistohulmia Laihialta epäilisin myyntipaikaksi...
- Näin on
Myyntipaikat on Neste Puistohulmi , Neste Tervajoki, Seo Jurva, Kilpailukeskus ja Koskenkorvan Shell. Myynti alkaa klo 9.00.
- uteleva
Mitenkäs tuo keli? Lupailee miltein 4c lämpöä loppuviikoksi.
Shellillä vain puheltiin, että voi peruuntua???
- ralli1
No ei kai sarjakisaa voi perua. Ja eihän se luvannut kuin 1 astetta lauantaiksi. Mistähän näitä ennusteita on taas katottu.
- Isäntä itte
Varmahan maaseurun tulevaisuuresta
- Ratamestari Laihia
ei peruta.varma tieto
- Ratamestari Laihia
Aikataulu virheellinen
- Ratamestari 2010
Kyllä voidaan perua oli sarja tai ei.
Valtion tiet ovat ylempien tahojen päätösten alla. Ja tiemestari voi kieltää ajamasta.
Puhutaan rahassa isoista summista jos ne menee pahaan kuntoon.
Nyt en tarkoita vaan laihiaa vaan yleisesti.- Ratamestari Laihia
Voidaan juu mutta tätä kisaa ny ei kumminkaa olla perumas.
- sanht
entäs sulkuajat?
- reiggimestari
kolomoonen toimii ihan rutosti.
- Peltokeisari
Koska startti ku ykkönen on kuulemma peruttu?
ek1 piti olla peltopyöritys
ek2 heti kolmostien toisella puolen mitä ek1, alkaa STORHAGAVÄGEN
ek3 alkaa tie 17601
ek4 alkaa tie 17547
ek5 alkaa KOIVUSILLANTIE
ek6 alkaa tie 17561
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045271Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12326006SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32515677Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011213Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17310814Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229717Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369691Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858498Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426824Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236491