Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Anopinkieli

on hieman tylsä huonekasvi, vai mitä mieltä olet?
327160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Etkö huomannut, että täällä olisi ollut vielä monen monta palstaa, joille olisit voinut jättää kiihottavan tarinasi? Nythän niitä löytyi vain muutamilta - kaikki lähetetty suurinpiirtein samaan aikaan, joten sun tuotoksiahan ne ovat. Loppuiko inspiraatiosi näin lyhyeen?

Ryhdistäydy nyt ihmeessä, poju!

PS. Aamulääkitys taisi jäädä ottamatta... Ai ai, tuhma poju!

Äänestä

On mielestäni erittäin viehättävä huonekasvi. Sinullakin varmaan on anopinkieli siksi, että voit imeskellä anopinkielen lehtiä clitoriksen korvikkeena. Naisiahan sinä et pupujussi saa! Kyllä sinut vihreäkieli tunnetaan!

Äänestä
  • Siinä päästiin tavallisesta jos noin meni tekemään xD
    Anopinkieli ei ole niitä terveellisimpiä huonekasveja xD
    TÄMÄ KETJU LOPPUKOON TÄHÄN, KYSEESSÄ ON KUMMINKIN SEKSI N O V E L L I PUOLI!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tavallinen äijä kirjoitti:

on hieman tylsä huonekasvi, vai mitä mieltä olet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu