Hei!
Haemme lapsillemme hoitajaa kotiimme Kuokkalaan. Lapset ovat iältään 6-vuotias ja kohta 2-vuotias. Tarvitsisimme hoitajaa satunnaisesti päivällä tai viikonloppuna. Myös joskus olisi kiva,jos voisit hoitaa lapsia yön yli.
Laitatko yhteystietosi tähän alle :)
Etsitään satunnaisesti lastenhoitajaa, Jyväskylä
10
400
Vastaukset
- Ihkuli83
Moikka! Itse olen jyväskylästä ja olen 30 v :)
[email protected]
st. - eveliiina
Heippa !
Olen 16- vuotias tyttö (toukokuussa 17)Jyväskylästä ensimmäisen vuoden sosiaali- ja terveysalan opiskelija .
Ota yhteyttä jos viellä tarvitset hoitoapua!
[email protected] - hoitoapua:)
Hei,
Olen 22-vuotias opiskelija. Monen ikäisiä ja luonteisia lapsia on tullut hoidettua. Pidän lapsista kovasti ja tulenkin heidän kanssaan hyvin toimeen.
Jos on vielä tarvetta luotettavalle ja mukavalle hoitajalle, laita sähköpostia niin kerron itsestäni enemmän yksityisesti :)
[email protected] - lastenhoitajavaihtoehto
Hei. Asn kuokkalassa, olen 16vuotias kuokkalan pellolla käyvä ja asyntolassa asuva opiskelija. Tulen erittäin hyvin toimeen nuorten kanssa ja koke,usta on ennenkin ollut
- LapsellePirteäHoitaja:)
Hei! Asun kuokkalan pellolla ja käyn koulua myös siellä.
Asun asuntolassa ja minulla on yleensä 12:00 asti koulua, joten aikaa on minulla yllinkyllin! Olen luotettava ja tosissani pidän lapsista huolta.
Toivottavasti voin olla avuksi!
[email protected]- nmk
.
- Lastenhoitotöitä
Hei muistakaa myös ilmoittaa työnhaustanne tai työtarjouksesta tuonne Care.comiin. Tuntuu kasvavan jatkuvasti ja varsinkin lastenhoidon saralla löytyy töitä vaikka kuinka. https://fi.care.com/ :)
- -asdf
asfas
- hoitoapua
Hei!
Käyn koulua Kristillisellä opistolla, Kuokkalan pellolla! Asun siellä viikot asuntolalla!
Opiskelen lapsi- ja perhetyö alalla ensimmäistä vuotta!
Jos on vielä hoitajalle tarvetta, voit ottaa yhteyttä sähköpostiin!
[email protected] - TosiTarkoituksella1235
Moi! Minä otan hoitoon täysi-ikäisiä naisia tositarkoituksella.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle1115327Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖493412Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle923282Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku403196- 811857
450 000 ulosotossa
Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden1281607Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.431590Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt311576Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1411276- 161169