Mitä vikaa?

Siis pojat mitä vikaa on luonnon kiharissa hiuksissa?!
553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

EI MITÄÄN! :D

Äänestä

SITÄ MÄKI OON AATELLU!!!!!!!
Mulla on ihan sama kysymys mun mielessä 'mitä vikaa!?'
Ainii, kaikki pojat tykkää tietysti suorista hiuksista, pissiksistä/huomionhakijoista ja herutusvaatteista.. Unohtu täysin :) onhan se mukavaa, ku koko maailma saa nähä sun tissit ja pojat kuolaa perässä.. :) mikäs ssiin? Joo, luonnolliset tytöt on muutenki iha per*eestä ja luonnonkiharat hiukset on iha per*eestä.. :) unohdin kokonaan sen, että mitä mieltä pojat on täst asiast.. :) mutta nytpä muistin

Äänestä
  • Kiitti kommentista ja onneks en oo ainoo jol on tää ongelma
    Ja jos omistaa kiharat hiukset ei todellakaan ole afroa

    Äänestä

Juu..
No, mutta mä tunnen kyllä poikia, joille se on ihan sama, tai tosi kiva juttu.. :) jotkut ei tykkää suorista hiuksista..
Suorat hiukset on mun mielestä aika tavallinen juttu suomalaisilla tytöil, nii on vähä spesiaalii :) tai no ei, mutta kuitenkin :)

Äänestä

Afro is the best:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Skating Girl kirjoitti:

Siis pojat mitä vikaa on luonnon kiharissa hiuksissa?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu