ÄLKÄÄ VASTATKO 2 KOIRAN VIESTEIHIN

DOG HATER KURIIN !!

Jaa, on siis aika laittaa tiedoksi tällekin palstalle seuraava asia:

Tuolla on "vihaiset koirani" -otsikko, nimimerkillä "kahdenkoiranomistaja_".
ÄLKÄÄ VASTATKO KO. VIESTIIN MITÄÄN koska viesti on dog haterin kirjoittama trolliviesti, mustamaalatakseen 2 koiran omistajaa! Doghater on vienyt muiden nimimerkkejä ja sekoittaa nyt soppaa muiden nimissä!

VIESTI EI OLE TODELLINEN!
Yleistä koirista -palstalta löytyy lisää Dog haterin viestejä. Mielisairas ihminen.
Henkilöstä on ilmoitettu ylläpidolle jatkuvasta provoamisesta sekä eläinrääkkäysviesteistään, sekä tehty poliisille rikosilmoitus.

Lisäksi, aito "2 koiran omistaja" ei tänne enää kirjoittele MITÄÄN, paitsi REKISTERÖIDYLLÄ nimimerkillä "kahdenkoiranomistaja". Doghater esiintyy myös tästä muunnetulla rekatulla nikillä joka on "kahdenkoiranomistaja_" eli alaviivan kanssa.

JOTEN ÄLKÄÄ REAGOIKO HÄNEN KIRJOITUKSIINSA MILLÄÄN LAILLA! Hän on nyt pilaamassa jokaista palstaa täällä, yleistä koirista -palstan tyhjensi jo.
Päin vastoin, pyydän kaikkia ystävällisesti ilmoittamaan asiattomista viesteistä suomi24 ylläpidolle.

Dog haterin omia nimimerkkejä ovat myös PikkuNainen (vaikka asian kiistää), udgi, Herra Huu. Lisäksi hän keksii koko ajan uusia ja puolustaa koirien ja omistajiensa hakkaamista.
Tämä on taivaan tosi, jos hän nyt tähänkin tulee jotain urputtamaan. Tsekatkaa Yleistä koirista -palsta niin asia selviää teillekin ketkä ette siellä ole käyneet.

1

256

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kyllästynyt

      Olet aivan oikeassa. Käyn satunnaisesti täällä Suoli24 lemmikkipalstoilla ja juuri tuo Yleistä koirista-palsta on pilalla yhden psyykkisesti häiriintynen koirapelkoisen idiootin takia.
      Hänen provo kommentteihinsa ei kannata vastata, hän nauttii kun saa meidät koiraihmiset hermostumaan kirjoittelemalla ilkeyksiä koirien syömisestä ym. Älkää tosiaan vastatko, hänen juttunsa kuivuvat kokoon, kun jää provoilemaan yksikseen. Ylläpidolle kyllä kannattaa ilmottaa kaikki viestit, joissa uhataan koirien tappamisella tai muulla väkivallalla. Eiköhän ylläpitokin vähitellen ala reagoimaan, kun valituksia alkaa kertyä yhden ja saman IP-osoitteen viesteistä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä

      Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai
      Ikävä
      90
      8416
    2. Persut: haluamme lisää veroja!

      Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki
      Maailman menoa
      42
      4738
    3. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      41
      4391
    4. Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?

      Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit
      Maailman menoa
      45
      2615
    5. Numero josta kaivattusi tulee mieleen

      Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.
      Ikävä
      98
      1478
    6. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      40
      1296
    7. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1246
    8. Heräsin taas sinä mielessä

      Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?
      Ikävä
      64
      1152
    9. Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera

      Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota
      Lieksa
      39
      1150
    10. Kannattaa toimia yleisesti ottaen

      Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo
      Ikävä
      167
      1090
    Aihe