Tietääkö joku vartioidun parkkipaikan Pietarin laitamilla Lappeenrannasta tullessa?En halua ajaa keskustaan.Venäläinen linkki olisi hyvä.
vartioitu pysäköinti
55lena
3
223
Vastaukset
- t-urist
Jätä kadun varteen jos olet muutaman päivän matkalla.Tai marketin piha on hyvä
paikka. Kokemuksesta tallanen vinkki. - kadun varsi
Marketin pihaan kun jätät niin seuraavat että auto seissut muutamana päivänäsamassa kohtaa ja eikun yöllä ikkunat rikki ja omaisuus rosvoille. Onko kadun varsi sen parempi ???
- t-urist
Onhan vorovaara tietysti.Kerroin kokemuksesta että kadunvarsiparkissa ollut 1 tai 2yötä useita kertoja viime vuosina - 15v vanha auto.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ja taas ammuttu kokkolassa
Kokkolaisilta pitäisi kerätä pois kaikki ampumaset, keittiöveitset ja kaikki mikä vähänkään paukku ja on terävä.585606- 1014629
Helena Koivu on äiti
Mitä hyötyä on Mikko Koivulla kohdella LASTENSA äitiä huonosti . Vie lapset tutuista ympyröistä pois . Lasten kodista.3812743Ovatko naiset lopettaneet sen vähäisenkin vaivannäön Tinderissa?
Meinaan vaan profiileja selatessa nykyään valtaosalla ei ole minkäänlaista kirjoitettua tekstiä siellä. Juuri ja juuri s811264Suomi vietiin Natoon väärin perustein. Viides artikla on hölynpölyä. Yksin jäämme.
Kuka vielä uskoo, että viides artikla takaa Suomelle avun, jos Suomeen hyökätään. Liikuttavasti täällä on uskottu ja ved3381086- 65921
- 28873
Sydämeni on sinun luona
Koko ajan. Oli ympärilläni ketä oli niin sinä olet vain ajatuksissa ja tunteissa. En halua muiden kosketusta kuin sinun46856Trump ja Venäjä
Huomasitteko muuten... Käytännössä ainoat valtiot, joille Trump EI eilen asettanut typeriä tariffejaan, olivat Venäjä ja106827Jatkuva stressitila
On sinun vuoksesi kun en tiedä missä mennään mutta tunteeni tiedän ainoastaan52809