tulin kotiin töistä ja huikkasin veljelleni jotain...hän ei vastannut,empä siitä välittänyt joten lähdin keittiöön ja tein leipää... Näin Dildon ja paketti avattuja suki suki kortsuja pöydällä ja arvasin että veljeni oli ollut jossain... kiihotuin vähän,mutta koitin unohtaa ja menin huoneeseeni. se oli aivan sekaisin,ja kotin siivota. "koskas kotiin tulit?" kuulin takanani ja kiljaisin. se olikin vain veljeni joka tuli oviaukkoon. "äskettäin,miten niin?" kysyin katsellen vähän veljeäni..huomasin että hän oli joko saanut tai katsellut pornoleffoja,koska hänellä seisoi...
"veljen näkökulma"
siskoni kiljaisi,ja näin kun hänen katseensa osui kulliini.. se nousi täyteen seisokkiin heti. huomasin että keittiönpöydällä oli jäänyt kortsuni.. punastuin hieman. hain ne nopeasti näytin niitä iskolleni ja kiusasin häntä,ihan kuin ne olisivat olleet hänen. noin.. sisko uskoo minuun. yhtäkkiä siskoni nousee jä näen että hänelle ei ole kuin toppi,eikä alla rintsikoita,ja minihame.. no,hänhän on vasta 16.. hänen rintansa höllähtävät hänen noustessaan,ja kiihotun enemmän.haluan häneltä heti. tunnen hirveää halua saada siskoni... samassa saunassa on nolo käydä,kaluni nousee heti. mutta nyt olen kotona siskoni kanssa ja vanhemmat poissa. otan siskoni hyllyltä leikkikäsiraudat ja laitan ne siskolleni. hän on ihan ymmällään,ja laitan palan ilmastointi teippiä hänen suuhunsa. hieron häntä hellästi,rinnoista ja näen että hän vähän kiihottuu , mutta koitttaa vastustaa.. otan toppia pois ja näen hänen täyteläiset rintansa,laitan musiikkia ja tánssin ja riisun sen tahdissa ja nuolen häntä.. nännit ovat super kovat ja tunnen vetoa,ja pian käteni on minihameessa,repäisen sen alas,ja vähän liian kovaa,hame meni rikki.en välittänyt,kalu oli niin kovana. otin hänet pikku stringit pois ja nuoli hänen klitoristaan.nuolin ja nuolin ja pian huomasin että hitaasti liatoin hänet hyppimään ja pomppimaan minun maatessa lattialla.pian laukesin ja spermaa pursui ja pian tungin sykkivän kaluni hänen suuhunsa.hän imutti sitä ja minä huohotin ja ähkin... pian äitini tuli kotiin,nopeasti vedin kaluni pois ja siskoni vaatetti ja minä puin päälleni..siskoni kuiskasi minulle "tästä saat maksaa" vihaisena minä sanoin siihen "kaverini raiskaa sut siskosein jos kerrot jollekkin" ja lähdin pois..pian lähtöni jälkeen äiti tuli siskon huoneeseen ja sanoi "miksi hameesi on rikki anna? juurihan sen ostin?!" anna lähti pois huoneesta juosten j äitini vain huokasi "ne teinitytöt kyllä kasvavat ja lihovat,mutta tämä on yliluonnollista"
Veljeni ja minä.....
6
19046
Vastaukset
- kyllästynyt
miksi sun tarinat on aina,joka kerta,niin tuskaista luettavaa..ei jumalauta mitään tietoa suomemme kielestä..oikeinkirjoitus niin hanurista,kuin vain olla voi..
- rape
Jätä sinäkin pilkun jälkeeen väli. Mitä helvettiä noi ... jutut on. Opettele itsekin kirjoittamaan!
- Rape
Eihän tämä Suomemme kieli kaikissa näiden osastojen kirjoituksissa niin kovin kaunista ole mutta useimmiten ihan luettavaa. Sinun Nuppu kannattaisi kuitenkin käyttää luomiskykyäsi vaikkapa maalaustaiteisiin - on nuo juttusi kieliopillisesti sekä sanoituksina ihan Nupun alapäästä.
- Ann-uhka
Miten on mahollista et se veli pysty työntää kalunsa sen siskon suuhun kun sillä oli teippiä suun edessä???
Aika paha moka :P
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää422210Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten652078Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211940HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363921696Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1041655Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241484Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821102Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75935
- 27899