Eli homman nimi on tämä, lainasin kyseisen pelin kaverilta ja asensin sen boxilleni. Ensin ongelmana oli kiintolevy, jolle pelin asensin (60gb). Ruutuun ilmestyi teksti:"problem with storage device, jne " Sain ongelman korjattua, mutta sitten ruutuun ilmestyikin teksti, jossa luki että levyssä on vikaa, vaihda se. Levyssä ei kuitenkaan ole mitään vikaa, kaverilla se toimii ihan ongelmitta. Putsasin levyn myös Voisiko ongelmana olla liian vanha konsoli? Ostin sen vuonna 2009. Vai olisiko lukijassa jotain häikkää??
Gta V -ongelma (xbox360)
5
152
Vastaukset
- Son of a bitch
Osta ps3 500gb, n00b!
- ahlamsahlam
Kaikki konsolit on paskoja. Odottakaa nyt vaan kiltisti sitä PC-versioo.
- Hei ahlamsahlam
Kannattaako odottaa pc versiota kun sitä ei tule voi harmi kun haukut konsoleita :) joudut maksamaan tietokoneesta yli 600 euroa että se pyörittää edes jotain pelejä mieluummin maksat 200 euroa konsolista jolla voit pelata vaikka 5 vuotta ja ostaa sitte uuden :) !
- ahlamsahlam
Jepsjeps. Ottakaas tästä konsolipojasta mallia, niin pärjäätte elämässä.
- vitunkonsolipojat:DD
Niimpä :D Joku konsolipoika siellä taas huutelee, kuinka hänen konsolinsa pyörittää peliä PC:seen verrattuna low grafiikka-asetuksilla ja 720p resoluutiolla 25fps. :DDDDDD
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1877242Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1253274Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1161942"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?511866Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p611847- 191799
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am811776Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.61675Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171561- 691383