Fordit tulessa!

Fordien yllättävät palamiset jatkuvat. Tässä vain yhden mallin palamisia yhdessä maassa. 310 ilmoitusta ja tässäkin on vain pieni murto-osa kaikista tämän mallin palamisista.

Ford is on fire!

http://www.consumeraffairs.com/automotive/f150_fires.htm
7284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Palavat lähes 2 miljoonassa tolloloodassa!!!!

Äänestä

joo ford suoltaa täyttä p.skaa maailmalle,ecoboostit palavat milloin sattuu eikä ford reakoi mitenkään samaa paskaa maailmalle.
näitä on paljon,asiasta puhetta kaikkialla

https://www.google.fi/search?q=ford ecoboost fire&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:fi:official&client=firefox-a&channel=fflb&gws_rd=cr&ei=rcMEU9PwDoWCzAPzroKYAQ




sen sijaan porsse toimi välittömästi





http://www.iltalehti.fi/autot/2014021818050605_au.shtml

Äänestä
  • Ameriikassa oli takaisin kutsu!!
    Miksi euroopassa pitäisi, kun 1.6ecoboostissa on eroa jenkki-serkkuunsa!!!

    Kannattaa lukea omat linkkinsä!!

    Tässä provopellelle sanastoa:
    RECALL= TAKAISINKUTSU

    Äänestä

  • euro ei pala kirjoitti:

    Ameriikassa oli takaisin kutsu!!
    Miksi euroopassa pitäisi, kun 1.6ecoboostissa on eroa jenkki-serkkuunsa!!!

    Kannattaa lukea omat linkkinsä!!

    Tässä provopellelle sanastoa:
    RECALL= TAKAISINKUTSU

    Ovatkohan provot OIKEASTI noin TYHMIÄ??

    Hahahahahahah....ei ole todellista!! Ilmankos Suomella menee huonosti ja eläkeikä nousee!!

    Äänestä

kaikki fordit pitäisi tehdä uudestaa että edes jonkin aikaa kestäisivät kasassa

Äänestä
  • Katohan täältä löytyi vielä tyhmempi!!!

    Osaa keksiä jopa lauseen provoja 4:ään ketjuun..tämä tuskin englantia osaa yhtään enempää, hyvä jos edes suomea!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ford is on fire! kirjoitti:

Fordien yllättävät palamiset jatkuvat. Tässä vain yhden mallin palamisia yhdessä maassa. 310 ilmoitusta ja tässäkin on vain pieni murto-osa kaikista tämän mallin palamisista.

Ford is on fire!

http://www.consumeraffairs.com/automotive/f150_fires.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu