onko kukaan ollut Enotel Quinta do sol hotellissa?millainen oli?
Vastaukset 3
- pari vuotta sitten
Sisältä aivan siisti, vaikka ulkoseinät ovatkin sateiden sotkemaa betonia. Kohtuullinen ja varsin monipuolinen aamiainen.
Parasta on lyhyt (kävely)matka keskustaan.- levadatar
Näyttää olevan viime vuonna täysin uusittu, parvekkeista maininta vain ranskalaiset parvekkeet, vie kiinnostusta.
Kyllä se on Edenmar(Tjareborgin valikoimassa) edelleen ykkönen.
- Enoteliin vaan
Hyvä, siisti ja rauhallinen hotelli, eikä silti niitä aivan kalleimpia. Uusittu varsin kattavasti. Sisällä lämmitetty uima-allas ja ulkona suurempi. Höyrysauna ja tavallinen käytössä, ruuhkaa ei ollut koskaan. Aamupala hyvätasoinen ja riittoisa, kaikkea mahdollista hedelmistä muroihin, leikkeleisiin, juustoihin ja mehuihin sekä raskaampaan aamiaiseen oli tarjolla. Myös azorilaista erinomaista ananasta ja lohta oli muutamana aamuna tarjolla. Sijainti tosiaan aivan loistava, sekä keskustaan että Lidoon pääsee helposti suoraa linjaa kävellen. Bussipysäkit lähellä. Henkilökunta oli varsin ystävällistä ja toimeliasta. Liikenteen melu voi kuulua ylempiin huoneistoihin hieman reilummin, varsinkin jos on ovi tai ikkuna auki. Se ei kuitenkaan häirinnyt minua, koska en mennyt nukkumaan kovin aikaisin tai ennen liikenteen hiljenemistä. Öisin oli myös sen verran viileää, että suljin aina parvekkeen oven.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 361912
- 41580
- 25480
- 37425
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne54411Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k14393- 53385
T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6377- 32371
- 39358