hei!
olen 20 nuori mies, joka haluaisi viagraa ihan vain hupikäyttöön. Mitä pitää lääkärissä sanoa, että saisi viagraa hypikäyttöön? minkälaisia testejä hän tekee? mitä hän kyselee? mitä vastaan? ja älkää tulko valittaan, minua ei oikeasti kiinnosta mitkään valitukset. NEUVOJA!
hupikäyttöön
17
1177
Vastaukset
- gfhjfghjfghjftymbn
Meet vaan sinne sanomaan ettei seiso tai että on löysä. Ei se mitään sua sielä testaa. Mitä sä luulet että miten se testaisi sua? :D
- hihihi
Kyllä se vaan voi katsoa verisuonet päällisin puolin :)
No pain no gain! - syntiä syntiä
hihihi kirjoitti:
Kyllä se vaan voi katsoa verisuonet päällisin puolin :)
No pain no gain!"No pain no gain! "
Eihän hellarit saa harrastaa edes runkkaamista! Etkö saa tarpeeksi hupia kielillä mongertelustasi?
- Sano että..
Sano sille että selkä on kippee mutta toiselta puolen ja että vituttaa niin että näköö haittaa. Sano että ne tulee vaarisi käyttöön niin eiköhän tipu sillä viimestään sulle resepti niihin hupipillereihin.
- miäs
Sano, että tulet liian aikaisin. Viagra auttaa nimittäin hitosti siihenkin vaivaan. Lisäksi kasvattaa sinua 10-20% joka suuntaan. Ihan ilmeaine. Alussa saat nuhan ja punaisen naaman
- qwertyman
20-vuotiaalta tutkitaan aina eturauhanen anaalin kautta.
- fbsfbsfbsfb
Mienpä sitä muuten tutkittaiskaan... Noin tehdään varsinkin 20-vuotiailta
- minä
fbsfbsfbsfb kirjoitti:
Mienpä sitä muuten tutkittaiskaan... Noin tehdään varsinkin 20-vuotiailta
Yli 20 vuotiailta tutkitaan eturauhanen suun kautta.
- Kultasormelle
Jep. Siinä viimeistään huomaa onko suuntausta homouteen, etenkin jos on mieslekuri....Stadissa on kuulemma sellanen paksusorminen mieslekuri kun kultasormi Michelsson, jossain yksityisellä. Se ei tutki sormella rauhasta vaan koko kädellä, levittimellä levittää niin että rauhanen näkyy ja sitten käy "toimeen" Se kuulostaa synnytykseltä mutta ei oo, sinne vaan.
- hoitoon
Minult tutkittiin erektion kovuus ja kesto. Hävetti ihan stanasti. Onnex oli mieslääkäri.
- hoitoon
Mulle tehtiin myös perustason nussimakoe kiimaisen hoitsun kaa. Tarkoitus oli selvittää erektion kovuus ja kesto kenttäolosuhteissa. Onnex oli hottis naishoitaja.
- Puolesta ja vastaan
Tämmöinen linkki: http://www.adressit.com/tuet_pois_pitkaaikaistyottomilta
ja sitten toinen: http://www.adressit.com/maahanmuuttajien_tukia_alennettava_ja_etuuksia_vahennettava
Erittäin mielenkiintoisia, pitäisi jokaisen miettiä. - tri.
Jos parikymppinen, tulee lääkäriin valittamaan erektio ongelmia. Ensin kyselykartoitus ja sitten verikokeille. Jos niissä ei poikkeava, lähete urologille ja siellä ensin perustutkimus manuaalisti ja tähystys. Ja siitä sitten edetään asian ja tarpeen mukaisesti.
- toinen tri.
Kyllä lääkkeet (kaikki) on tarkoitettu sairauteen/vaivaan/"ongelmaan" ym. Ei niillä pidä leikkiä missään tilanteessa. Ja muistettava myöskin että kaikilla lääkkeillä on sivuvaikutuksensa myös.
Mutta jos todella, ei hupimielessä, tarvitsee erektiolääkettä, on hyvä kääntyä lääkärin puoleen. Mutta harvalla kyse on fyysisestä vaivasta, vaan aivan jostain muusta. Lääkäri mielellään alan erikoislääkäri on pätevin selvittämään syyt, joten mars sinne jos, vaiva on jatkunut pitkään ja itse tai parin, kamssa ei keksi siihen syytä.
Kyllä kokenut lääkäri on nähnyt tuhansia vehkeitä, joten sitä ei kannata ujostella ja eivät ne tutkimuksetkaan, järin kauheita ole, joten niitä on etukäteen turha pelätä ja miettiä.- mitä ovat
Millaisia ja minkähintaisia nuo urologin tukmimukset ovat? Ja ovatko kivuliaita? Tietääkö joku tai onko kokemuksia?
- Hans ss
Sanot että miesystäväsi on uhannut sua erolla jos sun löysä kulli ei ota eteen kun se rasvaa anustaan.
Itse sain just klamydian yheltä naiselta sanoin samalla lääkärille kun hain lääkityksen et voisko kirjoittaa samalla sildenafiilia et sais sen kuminkin mulkun päälle, ja niinhän se kirjoitti! Eka se otti kyllä poskeen. - jhdtgjdtgj
Ei ne yleensä edes kehtaa puhua aiheesta, resepti vaan handuun ja se siitä. Lääkäreistä iso osa on täysin vaivautuneita tossa tilanteessa ja loput hoitaa homman asiallisesti. Ei tota asiaa tosiaan edes voi testata. Tai toisinpäin voi, spermaa luovutettaessa hommasta ei oikein tuu mitään, jos ei stondaa tarpeeks
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723033
- 552675
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322285- 792168
- 951976
- 351785
- 121566
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171517Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301350Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291329