Paras ystäväni pyysi minua muuttoapuriksi kun hänen tyttärensä muutti pieneen yksiöön Haagaan. Matkalla muuttohommiin minun piti käydä hakemassa Lauran kaveri Noora myös avuksi tähän pieneen muuttohommaan. Kävin hakemassa Nooran Espoosta, sovitusta paikasta ja heti kun näin tuon nuoren naisen ajattelin levottomia.
Noora tuli kyytiin ja pahoitteli ettei ole ihan paras päivä tulossa sillä hän oli juuri riidellyt poikaystävänsä kanssa ja oli vielä pieni kankkunenkin. Päästiin kuitenkin aloittamaan muuttohommat ja kaikki sujui ihan loistavasti. Jukka pyysi minua ja Nooraa jäämään pakkaamaan sillä aikaa kun he veisivät pakulla ensimmäisen kuorman Haagaan. Pakkailimme hissukseen tavaroita kun Noora pyysi minua auttamaan erään ylähyllyn tyhjennyksessä jonne hän ei ylettänyt. Naureskelin hieman kun totesin että jakkarastakin voisi olla apua mutta kyllä voin auttaakkin. Kaapin luona Noora tarrasi etumukseeni kiinni ja sanoi aina halunneensa aikuisen miehen kokemusta. En mahtanut itselleni mitään vaan vedin hänet mukanani keittiöön ja laitoin hänet selälleen pöydälle. Riisuin hänen leggarit pois ja pikkuhousujen vierestä annoin ensin kielikylpyä mitä hän toivoi kovasti. Ei mennyt kauan kun tilanne oli siinä pisteessä että Noora vaati minua panemaan häntä kunnolla. Nostin hänen sääret käsivarsille ja aloin naimaan häntä rajusti vaikka hän hieman aristeli kovempaa menoa johon oli kuulema tottunut. Olin ihan hurmioissa kun sain naida tätä superpakkausta ja kyllä otti päähän kun puhelin alkoi soimaan taukoamatta. Sitten alkoi soimaan Nooran puhelin ja päätimme keskeyttää kommat. Se oli Jukka joka halusi tietää onko me saatu pakattua kaikki valmiiksi. No kaikki saatiin kuitenkin hoidettua ja lähdin viemään Nooraa takaisin Espooseen. Matkalla Noora kertoi haluavansa jatkaa salaisesti tapaamisiamme ja sovittiin tietyistä säännöistä. Ennen kuin vein hänet kotiin päätin ajaa Suomenojalle erääseen suojaiseen paikkaan jossa sain vielä maistaa tuota herkkupeppua takaapäin oikein kunnolla. Olemme tapailleet nyt muutamia kertoja ja harrastaneet seksiä välillä todellakin pikaisesti jopa Ison omenan parkkihallissa ja kerran jopa hänen työpaikan varastossa. Ihana on kiihkeä ja nuori nainen, en voi muuta sanoa!
Muuttamisen riemua!
man2
1
3873
Vastaukset
- aah oh aah
Aah oih ooh ah ah tuu meillekki oon 23 v plondii ja suuret on mulla rinnat olin ihan m märkänä kun luin tuota haluun rajuu panoo. Muutenki olis.kiva jakis mut varastoon tms ja yhtä äkkii raiskais mä vaa ojn avutonja se r mun pilluu ja riisuisaiskaaja nuolis
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit375280Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3994541Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483829KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1443039Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku122514Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182048Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511992- 1231910
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241469