siis tätäkö saa yleverolla,kunnaksen selostusta,aivan alaarvoista,ei ole kanukkeja,jenkkejä,vaan canada,usa,ei taida kunnas tietää et sana,kanukki on haukkumasana.ei mies tiedä lätkästä mitään,pysyköön ruotsinkielisellä puolella,siellä on ehkä kuuliojita..
kunnas on vitsi,selostajana....
tätäkö
1
166
Vastaukset
- MrJuha82tubesta
Vihaatko sitä koska on Suomenruotsalainen???
Osaa ammattinsa.
Ei tuolla tehtävissä ihan huonoja ole.
Käytä järkeä hyvä mies!!!!!
HUOH
oot selvä trolli ja pahantahtoinen, joka on vielä väärässä, koska kaikki selostajat on hyviä koska ei niitä huonoja muuten otettaisi tehtäviin.
=)
servasin sut.
ahahah
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 935411
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai754726Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1374697Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3692124- 961778
- 991627
- 2571517
- 3561222
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.581054- 2001021