Vittuilijoille lyijypäältä pusu?

"Väkivalta lopettaa vittuilun" kuulemma näin mä näin yhdessä paidassa? Ja kyllä minäkin osaan olla huumorin tajuton jos sille päälle lähdetään? Todistetut raiskarit saa lopettaa haistakoon laki vitun ja epävakaita uskovaisia saa aivopestä muutkin kun siionisti j*piip*t
059
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


>>AteistiSkeptikko<< kirjoitti:

"Väkivalta lopettaa vittuilun" kuulemma näin mä näin yhdessä paidassa? Ja kyllä minäkin osaan olla huumorin tajuton jos sille päälle lähdetään? Todistetut raiskarit saa lopettaa haistakoon laki vitun ja epävakaita uskovaisia saa aivopestä muutkin kun siionisti j*piip*t

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu