Afrikan kukka tossut?

Ihanan kuvan näin netissä tossuista, mitkä oli tehty Afrikan kukista. Löysin vain englannin kielisen ohjeen, josta en ymmärrä mitään.
Kukkia osaan tehdä, mutta se pohja on ongelma!
Osaako kukaan auttaa?
1238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vaikeeta neuvoa kun ei oo tietoo onks se tehty kukkamallilla vai virkattu erikseen, vähän enempi tietoa ja kuva tietysti ois paras.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tintti84 kirjoitti:

Ihanan kuvan näin netissä tossuista, mitkä oli tehty Afrikan kukista. Löysin vain englannin kielisen ohjeen, josta en ymmärrä mitään.
Kukkia osaan tehdä, mutta se pohja on ongelma!
Osaako kukaan auttaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu