Verkko sovitin

Pystyykö PS2.lla pelamaan verkkopeliä/verkossa jos on lähiverkko yhteys? Vai pitääkö olla toisenlainen linkki. Esim laajakaista. Jos lähiverkon kautta pystyy pelamaan niin miten se asennetaan/mitä osia pitää ostaa PS2.lle. Ei tiedä asiasta.
2217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

no sulla täytyy olla ps2 verkko adapteri netin pitäis mieluiten olla laajakaista (jos et halua maksaa pelaamisestasi aivan helvetisti)

Äänestä
  • adsl modeemi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


PS2 kirjoitti:

Pystyykö PS2.lla pelamaan verkkopeliä/verkossa jos on lähiverkko yhteys? Vai pitääkö olla toisenlainen linkki. Esim laajakaista. Jos lähiverkon kautta pystyy pelamaan niin miten se asennetaan/mitä osia pitää ostaa PS2.lle. Ei tiedä asiasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu