Onko kellään ollut ongelmia pelin BEYOND Kanssa,jää jumiin kun hyppää tuolta junan katolta,peli jolulahja Gigantista,palautin pelin katsoivat pelin joka toimi,omassa koneessa menee jumiin,ja pitää ihme meteliä koneessa,ja kone on uusi,muut pelit menee nikotelematta läpi,juuri lisäsin 500 gigaa tehoa (lövyn) vähän epäilyttää tuon Gigantin toiminta vai testasiko laisinkaan ? huolto miehetkö sielä testaa nuo pelit ?
( ¤_ ¤ )
40 euroa sentään
592
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ihan siltä kuulostaa, että vika on jollain tapaa itse pelissä.
Miksi et laita pilkun jälkeen välilyöntiä?
Gigantti myy monesti pazkaa ja välttelee vastuutaan kun takuu asioista on kyse! Selvä peli se sun peli on pazkana... Vi-tut ne mitään sielä gigantissa oo kunnolla testannu ne vaan yrittää kuzettaa! Itse olen huomannut tämän asian jo vuosia takaperin ja olenkin pitänyt rajan juuri siinä että peliä ja elokuvaa kalliimpaa en gigantista osta, nyt en varmaan edes niitä... Gigantin tuotteet vaikka ovat samaa merkkiä kuin muualta niin ovat silti jostain syystä heikompaa tekoa! Ei se halvempi hinta mikä siellä jossain tuotteissa on niin ei se mitään hyväntekeväisyyttä ole vaan käytetään halvempia "paskempia" komponentteja itse opin tuon kantapäänkautta. ÄLÄ OSTA MITÄÄN GIGANTISTA!!! Kokeileppa huviksi googlata gigantti niin huomaat miten paljon tulee keskustelu ketjuja gigantin törkeästä toiminnasta.
Itse en enää jalallani astu giganttiin tässä omia kokemuksia
ostin nhl 13:sen se tökki ja toimii huonosti
tietokone meni pazkaksi ja huolto ei tehnyt sille mitään lopulta gigantti käski minun itse ottaa selvää missä mennään ja käskivät soittaa ruotsinkieliseen huoltoon! No soittamatta jäi ei ole ruotsinkieli hallussa katkerana liikkeestä poistuessani purin hammasta että mitähän se takuu tarkoittaa per-kele. Lopputulos oli se että en saanut toimivaa konetta
nintendo wii oli jo uutena pazkana gigantti väitti toimivaksi
gigantti yritti myydä 25euron alennuspeliä hintaan 55euroa ostamatta jäi! Huomasin kun myyjä näpytteli tietokonetta niin näytössä luki 24,95 niin se muutti sen hinnaksi 55 huomautin tästä että mitä helkkaria! Myyjä rupesi inkuttamaan että hinta ois 55e ajattelin että pijä tunkkis ja poistuin!
Nykyään olen ostanut expertiltä ja kärkkäiseltä josta on mukaan tarttunut pleikkari jne jne kaikki toiminut täydellisesti ja nyt ei ole hermotkaan enää niin kireällä kun silloin kun asioin gigantissa.
Peleissähän on paljon komponentteja ja kondensaattoreita, juupa juu.
Samaa tavaraa se on kuin muuallakin.
Luuletko että ne gigantissa alkaa pelaamaan sitä peliä siihen kohtaan missä sulla kaatuu? Ilmeisesti bugi, onko sulla laite verkossa? Jos ei niin pistä verkkopiuha kiinni ja kato jos tarjoaa ladattavia päivityksiä kun käynnistät pelin.