Beta kulkemaan 65

Oon ostamassa tommosta 2014 vuoden betaa, ja nyt mietityttää miten sen sais kulkemaan noin 60-65 km/h . Kiitos vastauksista!
272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Virittämällä

Äänestä

Jos virität, niin viritä kunnolla sitten! Laita alakauttanen peili niin kulkee 90kmh ja keulii kaasusta kuutosvaihteella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apuvaaa kirjoitti:

Oon ostamassa tommosta 2014 vuoden betaa, ja nyt mietityttää miten sen sais kulkemaan noin 60-65 km/h . Kiitos vastauksista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu