1H+KK+Lasitettu parveke 30m2 Alavus keskusta

1H KK Lasitettu parveke 30m2 ALAVUS keskusta Kuulantie 3 kerrostalon 3. kerroksessa.
Siisti yksiö keskellä Alavuden kaupunkia. Kaupungintalo, KELA, R-Kioski, Apteekki, pankit, K-Supermarket ym kaikki 100 m säteellä. Silti hiljaisella ja siistillä paikalla. Taloyhtiössä vuokrattavana autokatoksia ja käytettävissä sauna, pyykinpesu- ja kuivaustilat. Yksiöstä hienot näkymät puutarhan puolelle, näkyy R-Kioski KELA, Verotoimisto, Poliisi, Matkahuolto.Taloyhtiössä erillinen kylmiö, kanahäkit, pyörävarasto ja isot eteistilat. Heti vapaa. Pitempiaikaiseen käyttöön. Tiedustelut 0400-284649. Luotettavaa vuokrausta 1974 lähtien Alavudella, Seinäjoella, Lahdessa, Helsingissä ja Tampereella.
Näyttö onnistuu aina, kunhan vaan sovitaan aika ensin ja katsotaan kaikki on kunnossa.

1

263

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nyt 01.06.2016 on vapaana vastaavanlainen osake samassa kerrostalossa 3. Kerroksessa. Hinta 320€/kk. Jos kiinnostaa, ota yhteyttä, puhelinnumero on entinen.

      Terveisin

      Seppo Miettinen

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1328
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      677
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      629
    4. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      569
    5. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      47
      563
    6. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      38
      549
    7. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      70
      531
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      528
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    10. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      176
      478
    Aihe